WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Bartosz Kurek będzie prowadził w weekendy „Wydarzenia” w Polsacie

Gorący temat

Agora za 8,65 mln zł sprzedaje siedzibę „Gazety Wyborczej” w Gdańsku

0

120 tys. widzów programu Doroty Gawryluk w Polsat News. Jesienią nowe odcinki

2017-06-09 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Nowy program „Dorota Gawryluk zaprasza” gromadził średnio 118 tys. widzów. Polsat News w trakcie nadawania audycji zajął trzecie miejsce w rynku kanałów newsowych, przegrywając z TVN24 i TVP Info. Wpływy z reklam wyniosły 300 tys. zł. Nowe odcinki programu widzowie zobaczą w jesiennej ramówce br.

Dorota Gawryluk, fot.polsat Dorota Gawryluk, fot.polsat

Program „Dorota Gawryluk zaprasza” w Polsat News oglądać można było w środy o godz. 21.00, w okresie od 29 marca do 7 czerwca br. Średnia oglądalność pierwszej edycji audycji wyniosła 118 tys. widzów, co przełożyło się na 0,79 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 0,46 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,67 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Najwięcej widzów zgromadziło wydanie z 5 kwietnia br. Przyciągnęło ono przed telewizory uwagę 169 tys. osób.

Polsat News w czasie emisji nowego programu zajął trzecie miejsce wśród kanałów informacyjnych w naszym kraju. Liderem była stacja TVN24, która miała wtedy 2,72 proc. udziału w rynku. Drugie miejsce zajęło TVP Info (2,35 proc. udziału).

Taka sama była kolejność stacji wśród widzów w grupach wiekowych 16-49 i 16-59.

W każdym odcinku audycji dziennikarka Dorota Gawryluk spotyka się z gośćmi, z którymi rozmawia na bieżące tematy społeczno-polityczne. Program realizowany jest w studiu zewnętrznym z udziałem publiczności. To autorski format Doroty Gawryluk, nad którym pracowała od ub.r.

Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat potwierdził portalowi Wirtualnemedia.pl, że nowe odcinki audycji na antenie stacji pojawią się w jesiennej ramówce br.

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w maju br. wyniósł 1,18 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Dorota Gawryluk zaprasza, Dorota Gawryluk, Polsat News

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia