WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Sierpniowe „Charaktery” z książką „Kłótnia na zgodę”

250 numer magazynu „Charaktery”. 20 lat na rynku

2017-10-26 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W piątek, 27 października do sprzedaży trafi listopadowe wydanie magazynu psychologicznego „Charaktery”. Będzie to 250. numer pisma, które ukazuje się od 20 lat.

250 numer magazynu „Charaktery”. 20 lat na rynku

Głównym tematem miesięcznika będą rozstania - hasło przewodnie brzmi „Koniec i początek”.  Od kwietnia br. „Charaktery” wzbogacone są dodatkami, tym razem jest to dodatek „Style życia. Psychologia dla całej rodziny”. Do całego nakładu dołączony został kalendarz na 2018 rok Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Część nakładu dostępna będzie z książką pt. „Na lepszy początek. Jak dobrze kończyć, żeby lepiej zaczynać”.

- Od pierwszego numeru obserwujemy głębokie zmiany w świadomości psychologicznej Polaków. Mamy w tym niebagatelny udział. Edukacja psychologiczna od początku była naszym zasadniczym celem. Wytrwale pokazywaliśmy i pokazujemy psychologię, jako wiedzę praktyczną i pożyteczną - komentuje Bogdan Białek, założyciel i redaktor naczelny pisma.

Jubileuszowe wydanie „Charakterów” kosztuje 14,99 zł, z książką - 24,90 zł. Można go także czytać w wersji cyfrowej, w cenie 7,50 zł, dostępnej na stronie internetowej pisma, a także na nexto.pl,  publio.pl, Google Play oraz App Store.

Magazyn liczy 132 strony, ukazuje się w nakładzie 60 500 egzemplarzy.

Według danych ZDKP sprzedaż ogółem „Charakterów” wyniosła 41 487 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Charaktery, Bogdan Białek

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia