WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Internetowy program Tomasza Lisa nie zaskoczył koncepcją, a rozczarował poziomem realizacji

690 tys. obejrzeń na żywo programu Tomasza Lisa na Onecie i Newsweek.pl

2016-03-03 A A A KOMENTARZE: 41 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Pierwszy odcinek internetowego programu Tomasza Lisa w czasie emisji na żywo odtworzono 690 tys. razy, a w ciągu doby po emisji - jeszcze ponad milion razy - podała Grupa Onet-RASP. Wszystkie programy na żywo wydawcy w poniedziałek obejrzano ponad 2 mln razy.

690 tys. obejrzeń na żywo programu Tomasza Lisa na Onecie i Newsweek.pl

Premierowy odcinek programu „Tomasz Lis.” był emitowany na żywo w poniedziałek od godz. 19:30 na stronach głównych portali Onet.pl i Newsweek.pl. Trwał 50 minut, a w tym czasie zanotował 690 tys. obejrzeń.

Potem zapis programu udostępniono na tych dwóch portalach oraz w serwisie VoD.pl. W ciągu doby materiał odtworzono jeszcze 1,1 mln razy.

Program Tomasza Lisa w TVP2, zakończony z końcem stycznia, w ostatnim okresie jesienno-zimowym oglądało średnio 2,18 mln widzów, a we wcześniejszych ośmiu sezonach (pierwszym niepełnym) - od 2,05 mln do 3,15 mln (zobacz szczegółowe dane).

W poniedziałek w serwisach Grupy Onet-RASP pokazano na żywo także półtoragodzinny program poranny po gali Oscarów (prowadzony przez Tomasza Raczka i Annę Tatarską) oraz cykliczne programy o piłce nożnej: o godz. 12:00 „Euro - Misję 2016”, której gospodarzem jest Michał Pol, oraz o 21:00 „Magazyn Ekstraklasy”.

Grupa Onet-RASP podała, że te trzy programy zanotowały ponad 1,3 mln obejrzeń na żywo oraz ponad 2,1 mln w ciągu doby od emisji. Z kolei wszystkie 14 dotychczasowych odcinków „Euro - Misji 2016” odtwarzano średnio po 1,2 mln razy.

- Wyniki oglądalności  wszystkich poniedziałkowych programów przekroczyły nasze oczekiwania i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Szczególnie bardzo cieszy nas duża liczba osób które oglądały programy na żywo, w tym premierowy odcinek programu „Tomasz Lis.”, który był jednym z najlepiej oglądających się programów na żywo w historii Onetu - komentuje Aleksander Kutela, prezes Grupy Onet.pl.

Wydawca zapowiedział już, że od kwietnia będzie emitowany na żywo kolejny program publicystyczny - „Subiektywni” - który ma prowadzić znany dziennikarz (nie podano jeszcze, kto konkretnie). Wkrótce pojawią się też programy Bartosza Węglarczyka, Romana Młodkowskiego i Łukasza Grassa, którzy zaczęli właśnie pracę w Grupie Onet-RASP na stanowiskach menedżerskich.

Autor: tw

Wiecej informacji: Tomasz Lis, Onet, Newsweek, wideo w internecie

Komentarze (41) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia