WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Reporterka Polsat News ukarana przez sąd za nieujawnienie danych informatora. „Nie mogłam inaczej”

85 tys. widzów nowych odcinków programu „Dorota Gawryluk zaprasza” w Polsat News

2017-10-06 A A A KOMENTARZE: 12 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Drugi sezon programu „Dorota Gawryluk zaprasza” po trzech odcinkach gromadzi średnio 85 tys. widzów. Polsat News w trakcie nadawania programu zajmuje trzecie miejsce w rynku oglądalności kanałów newsowych.

Dorota Gawryluk, fot. polsat Dorota Gawryluk, fot. polsat

Nowe odcinki programu „Dorota Gawryluk zaprasza” w Polsat News oglądać można w środy o godz. 21.00, począwszy od 20 września br. Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków produkcji (wyemitowanych do 4 października br.) wyniosła 85 tys. widzów, co przełożyło się na 0,58 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 0,50 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,59 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Najwięcej widzów do tej pory zgromadził drugi odcinek audycji. Przyciągnął on przed telewizory uwagę 122 tys. osób.

Dla porównania, pierwszy sezon programu Doroty Gawryluk pokazywany wiosną br. po trzech pierwszych odcinkach śledziło średnio 139 tys. widzów. Przełożyło się to na 0,92 proc. udziału w 4+, 0,55 proc. w 16-49 oraz 0,80 proc. w 16-59.

Polsat News w czasie emisji nowego programu zajmuje trzecie miejsce wśród kanałów informacyjnych w naszym kraju. Liderem jest stacja TVP Info, która ma wtedy 2,87 proc. udziału w rynku. Drugie miejsce zajmuje TVN24 (2,31 proc. udziału).

Taka sama jest kolejność stacji wśród widzów w grupie wiekowej 16-59. Z kolei w grupie 16-49 liderem jest kanał TVN24.

W każdym odcinku audycji dziennikarka Dorota Gawryluk spotyka się z gośćmi, z którymi rozmawia na bieżące tematy społeczno-polityczne. Program realizowany jest w studiu zewnętrznym z udziałem publiczności. To autorski format Doroty Gawryluk, nad którym pracowała od ub.r.

Audycję na antenie stacji oglądać można we wtorki o godz. 21.00, począwszy od 5 września br.

Udział Polsatu News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 1,14 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Dorota Gawryluk zaprasza, Dorota Gawryluk, Polsat News

Komentarze (12) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia