WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

a2mobile obniża ceny za roaming międzynarodowy w ramach krajów UE

Gorący temat

Krzysztof Majdan: z Business Insider Polska na szefa INNpoland.pl

0

„Zgarnij Pakiet” w promocji a2mobile

2017-07-17 A A A KOMENTARZE: 8 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Marka a2mobile, należąca do Aero2, wprowadziła tygodniową promocję "Zgarnij Pakiet", w ramach której kupione startery i złożone wnioski o przeniesienie numeru do a2mobile premiowane będą darmowym pakietem "Niewyczerpalne Wszystko" o wartości 19,90 zł.

„Zgarnij Pakiet” w promocji a2mobile

Klienci, którzy na stronie a2mobile.pl kupią starter lub złożą wniosek o przeniesienie numeru do sieci a2mobile, oprócz standardowej kwoty 10 zł znajdującej się na karcie otrzymają darmowy pakiet "Niewyczerpalne Wszystko" o wartości 19,90 zł. Akcja potrwa do 20 lipca 2017 r.

Pakiet "Niewyczerpalne Wszystko" składa się z 3 pakietów: "Niewyczerpalne Rozmowy" (rozmowy bez limitu do wszystkich na numery komórkowe i stacjonarne), "Niewyczerpalne SMS-y i MMS-y" (SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych) oraz "Niewyczerpalny Internet" - transfer danych przez 31 dni z tzw. lejkami prędkości uzależnionymi od wielkości transferu (do 5 GB przetransferowanych danych - brak ograniczeń szybkości transferu, od 5 GB do 10 GB - transfer z maksymalną szybkością 3 Mb/s, od 10 GB do 15 GB - maks. 1 Mb/s, powyżej 15 GB - maks. 512 kb/s)

Autor: km

Wiecej informacji: a2mobile

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia