WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Directors przez cztery kolejne lata będzie pracować dla Deutsche Banku

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

13

Adam Kowalik i Marcin Gałczyński współpracownikami Directors, agencja stawia na konsulting kreatywny

2017-10-11 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja Directors włączyła do swojej oferty usługi konsultingu kreatywnego. Stałą współpracę z firmą zaczęli Adam Kowalik (wcześniej związany m.in. z EY) i Marcin Gałczyński (wcześniej w Boston Consulting Group).

Od lewej: Adam Kowalik i Marcin Gałczyński Od lewej: Adam Kowalik i Marcin Gałczyński

Kierownictwo agencji Directors poszerzenie oferty o konsulting kreatywny uzasadnia zmieniającymi się potrzebami klientów - formy coraz częściej zgłaszają się do niej z zagadnieniami takimi jak np. zmiana modelu biznesowego czy tworzenie nowych produktów i usług lepiej dopasowanych do oczekiwań konsumentów ery cyfrowej

- Widzimy dużą wartość w połączeniu know-how z branż doradztwa oraz komunikacji marketingowej. Rynek zmienia się bardzo szybko, więc aby wyprzedzać konkurencję trzeba non-stop mieć otwartą głowę, myśleć niekonwencjonalnie, analizować trendy, ale też dostrzegać szanse biznesowe. Naszym klientom oferujemy trudno dostępne na rynku kompetencje i wprowadzamy ducha kreatywności do ich organizacji - zapewnia Piotr Górecki, partner zarządzający w Directors.

Jednocześnie do zespołu agencji dołączyli Adam Kowalik i Marcin Gałczyński, mający duże doświadczenie w konsultingu biznesowym oraz badaniach rynku. Objęli funkcje konsultantów biznesowych.

Adam Kowalik wcześniej pracował m.in. w EY (jako dyrektor odpowiedzialny za zespół strategicznego wywiadu rynkowego) oraz Polkomtelu (kierował tam projektem zarządzania wiedzą korporacyjną). Specjalizuje się w strategii konkurowania firm, wywiadzie biznesowym, symulacjach strategicznych i zarządzaniu wiedzą, kieruje studiami podyplomowymi i programami rozwojowymi dla menedżerów.

Marcin Gałczyński w przeszłości jako starszy analityk w Boston Consulting Group zajmował się strategiami globalizacji, realizował projekty obejmujące rynki Europy Środkowo-Wschodniej, Azji oraz Afryki oraz branże FMCG, medyczną, energetyczną i motoryzacyjną. Specjalizuje się w rynku energii, wykłada program Strategiczny wywiad biznesowy w Akademii Leona Koźmińskiego.

Directors z nowymi inwestorami i strategią

Agencja Directors działa od 2008 roku, jej oferta obejmuje strategię i doradztwo biznesowe, business intelligence, planowanie i realizację kampanii reklamowych, wykorzystanie nowych technologii w komunikacji, event i experiental marketing, PR oraz wspieranie w transformacji cyfrowej organizacji. Agencja realizowała projekty m.in. dla firm i marek Deutsche Bank, Infiniti, DHL, Lotos, Carlsberg i Śnieżka.

W lipcu br. pakiet udziałów Directors kupili Michał Ciundziewicki i Marcin Maszewski, właściciele firmy reklamy zewnętrznej Jet Line, a funkcję CEO agencji objął Radek Miklaszewski, od ponad roku związany z Jet Line.

Jednocześnie wyznaczono nową długofalową strategię Directors. Wprowadzenie usług konsultingu kreatywnego jest jej pierwszym etapem.

Autor: tw

Wiecej informacji: Directors, Adam Kowalik, Marcin Gałczyński

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia