WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Juraj Andras nowym członkiem zarządu ds. finansowych T-Mobile Polska

Adam Sawicki członkiem zarządu AmRest, odpowiada za cyfryzację grupy

2017-10-17 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Adam Sawicki objął stanowisko członka zarządu w AmRest, firmy zależnej notowanego na giełdzie AmRest Holding prowadzącą część biznesu na polskim rynku. Ostatnio był prezesem T-Mobile Polska.

Adam Sawicki Adam Sawicki

Sawicki odpowiada za nadzór nad procesami związanymi z cyfryzacją grupy, a także rozwojem technologii oraz platformy PizzaPortal, w której AmRest nabył w br. większość udziałów w ramach międzynarodowej ekspansji on-line.

Przed objęciem obecnego stanowiska Sawicki przez dwie dekady pracował w międzynarodowych korporacjach takich jak TeliaSonera, GTS, Netia i ostatnio T-Mobile Polska, w której do marca br. pełnił funkcję prezesa zarządu i dyrektora generalnego.

AmRest Holdings SE jest spółką restauracyjną. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB.

Obecnie spółka zarządza siecią ponad 1,4 tys. restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi i restauracji z obsługą kelnerską w 14 krajach, m.in. w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rosji, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Portugalii i Chinach.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: AmRest, Adam Sawicki, T-Mobile Polska

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia