WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Spadki sprzedaży w druku nie zatopią „Gazety Wyborczej”, bo mocno rozwija płatną ofertę internetową

Agata Komosa zajmie się radiem internetowym Agory

2017-10-16 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Była redaktor naczelna portalu naTemat.pl Agata Komosa od stycznia będzie zarządzała nowym projektem internetowym Agory - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Agata Komosa Agata Komosa

Według naszych ustaleń Komosa dostała propozycję pracy w Agorze krótko po tym, jak pod koniec września rozstała się z Grupą naTemat (obowiązki Komosy przejął tam Michał Mańkowski).

Od stycznia 2018 roku Agata Komosa będzie zarządzała nowym internetowym projektem Agory. Ma to być internetowe radio, obudowane także innymi treściami dziennikarskimi. W tej chwili trwa kompletowanie zespołu do projektu.

Ani wydawca „Gazety Wyborczej”, ani Agata Komosa oficjalnie nie potwierdzają tych informacji.

Komosa z portalem naTemat.pl związana była od 2014 roku. Wcześniej współpracowała z „Przekrojem”, była sekretarzem redakcji i zastępcą redaktora naczelnego magazynu „Stuff”, a także wicenaczelną magazynu „Maxim”.

W pierwszej połowie br. Agora zanotowała 583,7 mln zł wpływów ze sprzedaży i 5,4 mln zł straty netto.

W 2016 roku Agora zanotowała 1 198,4 mln zł przychodów (o 0,8 proc. więcej niż w 2015 r.) i 13,2 mln zł straty netto (wobec 15,3 mln zł zysku netto rok wcześniej). Wpływy ze sprzedaży „Gazety Wyborczej” zmalały o 6,2 proc., a z reklam - o 21,6 proc., natomiast wzrosły przychody w kinach Helios, internecie i firmy outdoorowej AMS.

Autor: jk

Wiecej informacji: Agata Komosa, Agora

Komentarze (7) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia