WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agata Kulesza z mężem, sprzętem i Kondratem w reklamach ING Banku Śląskiego (wideo making of)

Agata Kulesza z mężem i kaloszami reklamuje konto w ING Banku Śląskim (wideo)

2012-12-03 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej ING Banku Śląskiego z udziałem Agaty Kuleszy. Akcję, prowadzoną w telewizji, przygotowały firmy Brain i PanMedia Western.

Agata Kulesza, reklama ING

Agata Kulesza, reklama ING

W nowej reklamie ING Banku Śląskiego Agata Kulesza kolejny raz wciela się w rolę żony rozmawiającej o oszczędnościach ze swoim mężem. Tym razem jako przykład własnej oszczędności podaje kupienie po okazyjnej cenie kaloszy. Mąż pozbawia ją jednak złudzeń co do tego, natomiast Marek Kondrat informuje, że prawdziwe oszczędności daje konto w ING Banku Śląskim, na którym dla nowego posiadacza przez pierwsze 4 miesiące obowiązuje oprocentowanie 5,5 proc. dla kwot do 100 tys. zł i 5,75 proc. dla kwot powyżej 100 tys. zł. Natomiast dla dotychczasowych klientów takie oprocentowanie dotyczy środków wpłaconych do końca br. i obowiązuje do 23 stycznia.

>>> Agata Kulesza z mężem, sprzętem i Kondratem w reklamach ING Banku Śląskiego (wideo making of)

Obecny spot do 16 grudnia będzie emitowanych w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Kreację reklamy przygotowała agencja Brain, a zakupem mediów zajął się dom mediowy PanMedia Western.

Autor: tw

Wiecej informacji: Agata Kulesza, ING Bank Śląski

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia