WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Jazda po polsku” z Katarzyną Pakosińską w TLC

Agata Młynarska poprowadzi „Zmiana pełną parą” w TLC

2017-04-21 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

We wtorek 25 kwietnia br. kanał TLC wyemituje premierowy odcinek programu „Zmiana pełną parą”, który poprowadzi Agata Młynarska.

Agata Młynarska poprowadzi „Zmiana pełną parą” w TLC

„Zmiana pełną parą” to autorski program Agaty Młynarskiej, która od jesieni ub.r. jest szefową TLC. W programie wezmą udział małżeństwa z różnym stażem, które chcą przeżyć wielką przygodę.

W każdym odcinku dziennikarka pomoże innej parze w kryzysie odkryć uczucia na nowo. Partnerzy zostaną rozdzieleni, a po rozmowach z Młynarską stylistki odmienią ich wizerunek. Ekspertami w „Zmiana pełną parą” będą Monika Jurczyk (stylistka), Katarzyna Sujka (wizażystka) i Iga Chmielewska (stylistka fryzur). Seria liczy 8 odcinków.

- Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim moim wspaniałym bohaterom, którzy zdecydowali się otworzyć przede mną ze swoimi uczuciami, oczekiwaniami i obawami. Jestem dumna, że pozwolili mi przejąć stery nad zmianą jakości ich relacji, jaka zaczęła dokonywać się podczas naszych wspólnych spotkań. I wreszcie, jestem też bardzo podekscytowana, że będą miała możliwość przedstawić ich Państwu w moim programie w telewizji TLC - wyjaśnia Agata Młynarska.

Premierę programu Agaty Młynarskiej w TLC zaplanowano we wtorek 25 kwietnia o godz. 22.30.

Udział TLC w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w lutym br. wyniósł 0,22 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Agata Młynarska, Zmiana pełną parą, TLC

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia