WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

W Rosji służby specjalne zyskały dostęp do skrzynek e-mailowych obywateli

Agencja Wywiadu w kampanii szuka kandydatów do pracy w służbach specjalnych (wideo)

2018-01-15 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja Wywiadu rozpoczęła właśnie kampanię w internecie, którą chce zachęcić do pracy w służbach specjalnych. Przedstawiciele AW tłumaczą, że taką formą komunikacji Agencja dołącza do grona najbardziej znanych służb specjalnych na świecie.

Agencja Wywiadu w kampanii szuka kandydatów do pracy w służbach specjalnych (wideo)

Kampania składa się z trzech krótkich filmów wideo emitowanych w internecie: spotu wizerunkowego, który przybliża główne zadania i obowiązki AW, a także dwóch filmów rekrutacyjnych, które są częścią nowego podejścia kierownictwa Agencji do naboru pracowników.

- Agencja Wywiadu aktywnie poszukuje ludzi, chcących swoje zawodowe życie poświęcić Polsce. Kluczowe w tym zakresie jest budowanie zaufania do Agencji Wywiadu, która jest jedną z najważniejszych instytucji dbających o bezpieczeństwo państwa - mówi Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych.

Dodaje, że Agencja Wywiadu zdecydowała się na odważną formułę budowania wizerunku i prestiżu instytucji przez co dołącza do grona najlepszych służb wywiadowczych, które komunikują się ze społeczeństwem przy wykorzystaniu nowoczesnych środków przekazu (np. CIA).

- Tego rodzaju informacyjno-promocyjna obecność w sieci i w mediach społecznościowych jest widoczna w wielu krajach na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Izraelu. Liczymy na to, że Polacy będą lepiej rozumieli, czym zajmuje się wywiad w Polsce, zaś Agencja będzie mogła w bardziej efektywny sposób wyszukiwać wartościowych kandydatów do służby - mówi Żaryn.

Rozpoczynająca się akcja promująca Agencję Wywiadu to pierwsza z serii kampanii informacyjnych dotyczących polskich służb specjalnych. Rzecznik AW nie odpowiedział na nasze pytanie, które firmy odpowiadają za koncepcję i realizację obecnych działań oraz jaki jest ich budżet.

Autor: bg

Wiecej informacji: Agencja Wywiadu, służby specjalne

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia