WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Milionerzy” podnoszą widownię TVN o 1,32 mln osób. Hitami czwartkowe odcinki

„Agent” nie zniknie z TVN, będzie kolejna edycja. „Nie rezygnujemy z wersji z gwiazdami”

2017-04-18 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności drugiego sezonu reality-show „Agent - Gwiazdy” i chce kontynuować format. W trzeciej serii, która trafi na antenę prawdopodobnie za rok, także wystąpią celebryci - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

„Agent” nie zniknie z TVN, będzie kolejna edycja. „Nie rezygnujemy z wersji z gwiazdami”

Drugą odsłonę „Agenta” nakręcono w Argentynie. W programie udział biorą: Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Piotr Kędzierski, Jarosław Kret, Odeta Moro, Tomasz Niecik i Julita Fabiszewska, Mateusz Maga, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Daria Ładocha, Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Prowadzącą jest Kinga Rusin, a producentem - firma Jake Vision.

„Agent - Gwiazdy 2” na antenie TVN pokazywany jest we wtorki o godz. 21.30, począwszy od 14 lutego br. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia widownia trzech odcinków reality-show wyniosła 1,53 mln osób, co przełożyło się na 11,11 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 17,71 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 14,80 proc. w grupie 16-59.

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności „Agent - Gwiazdy” i chce kontynuować widowisko. Na razie TVN skupia się na zaplanowanym na jesień drugim sezonie „Azja Express”.

- Rzeczywiście „Agent” świetnie się ogląda, a widownia wręcz rośnie w trakcie sezonu. W tej sytuacji decyzja o kolejnej edycji wydaje mi się formalnością, ale to jeszcze nie jest czas na oficjalne potwierdzenie - wyjaśnia w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Duże widowiska rozrywkowe w TVN są realizowane rok do roku. Stacja jeszcze nie ustaliła z Jake Vision, w jakim kraju miałaby się odbyć kolejna seria programu i jakie koszty się z tym wiążą (emitowany rok temu sezon zrealizowano w RPA).

Na razie TVN nie zamierza też rezygnować z wersji „Agenta” z celebrytami, bo została dobrze przyjęta przez widzów. Oznacza to, że wiosną 2018 roku w programie o nagrodę główną rywalizować będą gwiazdy.

- Rozumiem, że niektórzy tęsknią za wersją ze zwykłymi ludźmi i nie wykluczam, że do niej kiedyś wrócimy, ale zapewne jeszcze nie w przyszłym roku - tłumaczy nam Bogdan Czaja.

Warto dodać, że „Agent - Gwiazdy”, w porównaniu do pokazywanej w analogicznym okresie rok wcześniej pierwszej edycji, stracił 340 tys. widzów, ale ma minimalnie większy udział w grupie komercyjnej. Wówczas pierwsze trzy odcinki produkcji oglądało średnio 1,87 mln osób, a ich udział wynosił 13,59 proc. w 4+ oraz 17,41 proc. w 16-49.

„Agent - Gwiazdy” to reaktywowana wersja pierwszego reality-show w Polsce, który TVN nadawał w 2000 roku. W programie występuje 14 gwiazd, które wykonują różne zadania, próbując wytypować tytułowego „Agenta”, psującego im szyki.

Autor: łb

Wiecej informacji: Agent Gwiazdy, Agent, Bogdan Czaja, Jake Vision, Kinga Rusin

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia