WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Paweł Polański: z ArtGroup do Ipsosu

Agora, TP i Ipsos rozpoczynają polską edycję badania WIP

2010-06-16 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ipsos na zlecenie Agory i Grupy TP realizuje pierwszą w Polsce edycję badania World Internet Project. Obejmuje ono wpływ internetu na zjawiska społeczne, ekonomiczne i polityczne.

Ipsos realizuje badanie World Internet Project metodą wywiadów osobistych i telefonicznych na dwutysięcznej próbie respondentów. Ankietowani odpowiadają na pytania dotyczące internetu, m.in. czasu i sposobu konsumpcji mediów internetowych, bezpieczeństwa w sieci, kontaktów z otoczeniem społecznym, wpływu internetu na świadomość respondentów odnośnie życia publicznego czy wiarygodności informacji. Wyniki badania zostaną zaprezentowane na początku lipca podczas międzynarodowego forum WIP w Lizbonie.

Tym samym Polska dołącza do grona krajów zaangażowanych w World Internet Project, który na świecie prowadzony jest od 1999 roku. Następuje to w ramach inicjatywy Grupy TP i Agory, która została wyłącznym polskim partnerem projektu. Agora jest też koordynatorem badania, a eksperci z działu badań i analiz portalu Gazeta.pl wraz z zespołem współpracowników przeanalizują zgromadzony materiał i przygotują końcowy raport.

Autor: tw

Wiecej informacji: Ipsos, WIP, World Internet Project, zjawiska społeczne, zjawiska ekonomiczne, zjawiska polityczne

Fotoreportaże

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

NAJPOPULARNIEJSZE INFORMACJE

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej

Tylko u nas

Zobacz więcej

Jedynki

Zobacz więcej w serwisie JEDYNKI