WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Akpa Polska Press obchodzi 20-lecie

2014-01-28 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja informacyjna Akpa Polska Press obchodzi okrągłą rocznicę istnienia na polskim rynku.

Akpa Polska Press obchodzi 20-lecie

Założona w 1994 roku agencja specjalizuje się w dokumentacji fotograficznej i informacyjnej. Ważną część jej działalności stanowi dokumentowanie życia show biznesu.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl prezes Akpa Polska Press Grzegorz Chęciński przyznaje, że jego największym sukcesem jest stworzenie zespołu ludzi, „którzy łączą w sobie dziś już nieco zapomniane cechy solidności i rzetelności z otwartością na nowoczesne technologie”. W przyszłości firma chce się skupić przede wszystkim na rozbudowie swoich kompetencji w zakresie mediów elektronicznych, gdyż zauważa ich rosnący udział na rynku, jak i w codziennym zapotrzebowaniu konsumentów.

Jednocześnie Chęciński uważa, że prowadzenie agencji informacyjnej w obecnych czasach jest nie tylko opłacalne, ale i konkurencyjne. - AKPA jest nie tylko agencją multimedialną, w pełni aktywną na polu informacji, zdjęć, wideo. Jednocześnie jest bowiem jedyną w Polsce agencją specjalizującą się od prawie 20 lat w tematyce telewizyjnej, co umożliwia pozostawienie daleko w tyle konkurencyjnych przedsięwzięć - podkreśla. - Konsekwencją tej pozycji oraz możliwości operacyjnych jest opłacalność bieżącej działalności oraz gwarancja dalszego rozwoju - dodaje.

Autor: jj

Wiecej informacji: Akpa Polska Press, Grzegorz Chęciński

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia