SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Aleksandra Mątkiewicz i Marcin Godlewski dołączyli do BTL Point Group

Aleksandra Mątkiewicz i Marcin Godlewski dołączyli do zespołu agencji BTL Point Group. Mątkiewicz objęła stanowisko COO, a Godlewski client service director.

Aleksandra Mątkiewicz i Marcin Godlewski dołączyli do BTL Point Group

Aleksandra Mątkiewicz wcześniej przez ponad trzy lata zarządzała agencją Brainshop U-boot. Pracę w branży marketingowej i reklamowej rozpoczęła 16 lat temu, obejmując dział reklamy w firmie Grundig Polska. Mątkiewicz prowadziła także program w TVN i byłą prezenterką radiową w Antyradiu i Radio Kolor. Obecnie prowadzi program Strefa Wolnych Myśli w WP.TV.

Godlewski jest związany z branżą reklamową od 12 lat. Pracował w agencjach sieciowych m.in. JWT oraz Draft FCB + Ad Fabryka. Przez ostatni rok pracował dla agencji reklamowej DSK.

W BTL Point Group Godlewski będzie odpowiadał za wdrożenie nowej strategii rozwoju, repozycjonowanie agencji oraz koordynację pracy zespołu client service i new business.

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Mątkiewicz i Marcin Godlewski dołączyli do BTL Point Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing