SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Alior Bank z nowym hasłem głównym „Wyższa kultura. Bank nowości”

Alior Bank zmodyfikował swoje hasło główne - slogan „Wyższa kultura bankowości” zostaje zastąpiony przez hasło „Wyższa kultura. Bank nowości”.

Article

Hasło „Wyższa kultura bankowości” towarzyszyło Alior Bankowi od początku jego działalności jesienią 2008 roku. - Nadszedł czas na zmianę i stworzenie określenia oddającego innowacyjną strategię banku, a jednocześnie dającego klientom poczucie ciągłości. Wystarczyła niewielka zmiana, by dotychczasowe hasło nabrało ducha innowacyjności - wyjaśnił bank na swoim fanpage’u facebookowym. 

W komunikacie prasowym dodano, że zmiana sloganu ma odzwierciedlać cyfryzację działalności banku. - Obecnie bank pracuje nad operacjonalizacją strategii „Cyfrowego buntownika”, której szczegóły zostaną przedstawione wraz z prezentacją wyników finansowych banku po trzecim kwartale br. - zaznaczono.

Graficzna warstwa logotypu banku nie została w jakikolwiek sposób zmodyfikowana.

Według naszych informacji nie zmieni się też konwencja komunikacji reklamowej Alior Banku: w kampaniach będą nadal występować kobiety i mężczyźni w charakterystycznych, eleganckich ubraniach, m.in. melonikach.

Za obsługę reklamową Alior Banku od 9 lat nieprzerwanie odpowiada agencja PZL. W rozstrzygniętym właśnie przetargu zachowała to zlecenie.

Kontrolny pakiet udziałów Alior Banku od maja 2015 roku należy do PZU. W czerwcu br. z banku odszedł jego dotychczasowy prezes Wojciech Sobieraj.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Alior Bank z nowym hasłem głównym „Wyższa kultura. Bank nowości”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pavv
Żałosne te ich ciuchy!
1 2
odpowiedź
User
naVet
Wyższa Kultura.
Ban Knowości!
4 1
odpowiedź
User
sin
Gdzie apologeci konserwatyzmu? Akurat w przypadku banku by się przydali...
1 1
odpowiedź
User
na chwilę
Wspaniale koresponduje z rozwojem banku i poprzednim hasłem. Szacunek i ukłony!
4 3
odpowiedź
User
Agnieszka
Ja sobie cenie ten bank. ALIOR BANK to marka i fachowcy.
4 1
odpowiedź
User
ZAWISZA
ALOR BANK to jest bank który naszuca swoje przepisy bez wiedzy kredytobiorcy.Dokonałem zakupu w poznańskiej firmie artykułów który ma umowę z Alior bankiem,spłacam kredyt z wyprzedzenie od dwóch do trzech miesięcy dla swojej wygody ponieważ pracuję za granicą.Wiem że mam wyprzedzenie i jestem spokojny,ale Alior Bankk narzuca swoje przepisy odczytuje to jako nadpłatę i skraca mi okres splaty rządając spłaty co miesiąc według mnie jest to bandytyzm bo wcześniej nie zostałem o tym uprzedzony gdyby tak było odmówił bym zakupu towaru.Dla mnie jest to najgorszy bankistniejący w Polsce.
1 0
odpowiedź
User
VITO CORLEONE
A TO NOWOŚĆ ! BRAK KULTURY.
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing