WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Almanach mediów i reklamy

2003-09-10 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

VFP Communications wypuściło na rynek piąte wydanie Almanachu Mediów i Reklamy

Wraz z 17 numerem branżowego dwutygodnika Media i Marketing Polska wydawnictwo VFP Communications wypuściło na rynek piąte wydanie Almanachu Mediów i Reklamy. 2400 rekordów stanowi prezentacje firm z branżowego trójkąta biznesowego media - agencje reklamowe - marketerzy.

- Są to zobiektywizowane informacje tj. dane teleadresowe, nazwy i nazwiska właścicieli, opisy produktow/działalności, odbiorców/klientów, główne stanowiska, dane finansowe i handlowe - czytamy w komunikacie VFP.

W Almanachu znaleźć można dane m. in. o stacjach telewizyjnych i radiowych, dziennikach, magazynach i portalach internetowych. Także o agencjach reklamowych, domach mediowych, firmach badawczych, szkoleniowych i konsultingowych i innych, wspomagających branżę.

Tegoroczne wydanie wzbogacone zostało o kilka istotnych elementów. Nowością jest dział Marketerzy, skupiający firmy, pragnące zaznaczyć swoją obecność na rynku w roli reklamodawców. Ważną innowację stanowi indeks nazwisk, otwierający możliwość znalezienia 4000 branżowych postaci w ich macierzystych firmach. Do standardowego spisu treści dodany został spis w układzie alfabetycznym. Całość materiału zawarta jest w 41 sekcjach merytoryczych, podzielonych na 93 podsekcje; każda z sekcji opatrzona jest indeksem, a sześć posiada dodatkowe indeksy rzeczowe.

Autor:

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej