SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jarosław Drabarek odchodzi z Amiki, Piotr Skubel na czele handlu i marketingu

Jarosław Drabarek zrezygnował z funkcji członka zarządu grupy kapitałowej Amica, w której odpowiadał za pion handlu i marketingu. Zarządzanie tym obszarem działalności spółki przejmie inny członek jej zarządu Piotr Skubel.

Jarosław Drabarek Article

W komunikacie giełdowym Amiki poinformowano, że jako powód swojej rezygnacji Jarosław Drabarek podał ważne powody osobiste. Członkiem zarządu firmy był od czerwca ub.r., odpowiadał za pion handlu i marketingu.

Wcześniej Drabarek był przez półtora roku członkiem zarządu Polkomtelu (operatora sieci telekomunikacyjnej Plus), odpowiadał za operacje i marketing. W latach 2008-2014 był w zarządzie Media Saturn Holding GmbH, a w latach 2000-2008 pracował jako prezes Media Saturn Holding Polska. Wcześniej był związany m.in. z firmami Adler Moda i RENO Obuwie.

W zarządzie Amiki odpowiedzialność za handel i marketing przejmie teraz Piotr Skubel, wiceprezes firmy, poprzednio ds. strategii i kontrolingu. W zarządzie firmy jest od połowy 2013 roku, a w firmie pracuje od 2002 roku, wcześniej pełnił funkcje m.in. zastępcy dyrektora finansowego i dyrektora ds. strategii i kontrollingu.

Prezesem Amiki od 14 lat jest Jacek Rutkowski, a w zarządzie są jeszcze Marcin Bilik (wiceprezes ds. operacyjnych i logistyki), Alina Jankowska-Brzóska (wiceprezes ds. zakupów) oraz Wojciech Kocikowski (wiceprezes ds. finansowych i kontrolingu).

W drugim kwartale br. grupa kapitałowa Amica zanotowała 624,6 mln zł wpływów ze sprzedaży i 71,5 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Drabarek odchodzi z Amiki, Piotr Skubel na czele handlu i marketingu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing