WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Starcom w przetargu broni obsługi mediowej Black Red White

Anna Dzierzędzka po 16 latach odchodzi z MediaCom Warszawa

2017-10-13 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Anna Dzierzędzka, ostatnio managing partner i członek zarządu odchodzi z domu mediowego MediaCom Warszawa. Pracowała w nim 16 lat.

Anna Dzierzędzka Anna Dzierzędzka

Dzierzędzka pracę w MediaCom Warszawa rozpoczęła w 2001 roku. Przez trzy pierwsze lata była media plannerem. Od 2005 do 2008 roku pracowała jako account director. Rok później objęła stanowisko managing partnera, media planning. Kierowała wówczas pracami 70-osobowego zespołu, obsługującego jednego z najważniejszych klientów agencji. Podlegało jej 9 rynków w Europie Centralnej. Od 2013 roku do teraz pełniła funkcję managing partnera, product&strategy pracującego dla kluczowych klientów. Jednocześnie była członkiem zarządu MediaCom Warszawa - została nim w 2008 roku.

Anna Dzierzędzka nie zdradza dalszych planów zawodowych. Wiadomo jedynie, że pozostanie w branży reklamowej, a nową pracę ma zacząć z początkiem 2018 roku.

Autor: bg

Wiecej informacji: Anna Dzierzędzka, MediaCom Warszawa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia