WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nestlé zredukuje zawartość cukru w swoich produktach

Anna Ibisz-Nowak w stylu „Pani Gadżet” promuje Winiary

2017-03-20 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Anna Ibisz-Nowak, prowadząca w TVN Style program „Pani Gadżet” promuje w najnowszej kampanii reklamowej marki Winiary (należy do Nestle Polska) jedną z nowości produktowych z serii „Pomysł na...”.

Anna Ibisz-Nowak w stylu „Pani Gadżet” promuje Winiary

Akcja spotu produktu „Pomysł na...” marki Winiary przypomina styl prowadzonego przez Annę Ibisz-Nowak w TVN Style programu „Pani Gadżet”. W programie tym testuje ona wybrane produkty codziennego użytku, takie jak np. sprzęt gospodarstwa domowego, artykuły sportowe, telefony, sprzęt elektroniczny, itp. (nie poddaje ocenie jednak produktów spożywczych).

Tymczasem w reklamie Winiary, w której występuje Anna Ibisz-Nowa najpierw opowiada, co – wg instrukcji na opakowaniu produktu - obiecuje producent, po czym postępuje zgodnie z instrukcją. I na koniec mówi: „Wiecie co? Mnie to smakuje”. Reklamuje konkretnie „Pomysł na kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem”.

Spoty emitowane są w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych.

Planowaniem i zakupem mediów do kampanii marki Winiary zajmuje się dom mediowy MEC. Kreacje poprzednich reklam tej marki, które jesienią ub.r. promowały barszcz czerwony Winiary, przygotowała agencja reklamowa Publicis Poland.

Autor: bg

Wiecej informacji: Winiary, Anna Nowak-Ibisz

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia