WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

NaTemat dostał 120 reportaży od czytelników, będzie je publikował co tydzień

Gorący temat

Dziennikarze krytykują okładkę „Wysokich Obcasów” z hasłem „Aborcja jest OK”

40

Anna Kowalczyk redaktor naczelną Mamadu.pl - wśród blogerek Graff, Welman i Dziewit-Meller

2014-09-15 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek w południe rusza Mamadu.pl, serwis dla rodziców przekształcony z bloga Anny Muchy we współpracy z wydawcą NaTemat.pl. Redaktor naczelną strony została Anna Kowalczyk.

Anna Kowalczyk redaktor naczelną Mamadu.pl - wśród blogerek Graff, Welman i Dziewit-Meller

Jak informowaliśmy pod koniec sierpnia, Anna Mucha wspólnie z firmą Glob360, właścicielem portalu NaTemat.pl, założyli spółkę Mamadu, która będzie zarządzać serwisem dla rodziców Mamadu.pl, utworzonym z bloga o takiej samej tematyce prowadzonego przez aktorkę (przeczytaj więcej na ten temat).

Serwis w nowej odsłonie startuje w poniedziałek w południe. Ma być inspirującym magazynem dla rodziców. Oprócz artykułów dziennikarzy będą w nim publikowane wpisy blogerów i autorów zewnętrznych. Wśród nich są m.in. Agnieszka Graff, Agnieszka Pomaska, Dorota Welman, Anna Dziewit-Meller, Agnieszka Stein, Izabella Łukomska-Pyżalska, Jan Amos Jelinek, Ryszard Żuchowski, Rafał Madajczak oraz autorzy blogów Zimnoblog, Geek Tata i Crust and Dust.

Redaktor naczelną Mamdu.pl została Anna Kowalczyk, dziennikarka związana z mediami od ponad 10 lat. Wcześniej pracowała w Radiu PiN oraz współpracowała m.in. z „Przekrojem” i Polskim Radiem, zajmując się tematyką gospodarczą gospodarczą. Ponadto prowadzi blog Boska Matka.

Jednocześnie do zespołu sprzedaży Mamadu.pl dołączyła Patrycja Bilewska. Poprzednio przez 5,5 roku kierowała zespołem sprzedaży regionalnej Ringier Axel Springer Polska w Poznaniu, w wcześniej była m.in. kierownikiem biura reklamy „Echa Miasta”.

Autor: tw

Wiecej informacji: Mamadu, NaTemat.pl, Glob360, Anna Kowalczyk, Anna Mucha

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia