WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ewa Wolska-Rzewuska, Krzysztof Szymczak i Konrad Dorabialski będą zarządzać Saatchi & Saatchi IS

Anna Roman-Pluta strategy group head w Saatchi & Saatchi IS

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do działu strategii agencji Saatchi & Saatchi IS dołączyła Anna Roman-Pluta. Objęła nowe stanowisko strategy group head. Ostatnio pracowała jako strategy director w Change Serviceplan (Group One).

Anna Roman-Pluta Anna Roman-Pluta

Roman-Pluta zarządza zespołem startegicznym odpowiadającym za projekty z obszarów farmaceutycznego, FMCG, retail i new business. Raportuje do Agnieszki Kwaśniewskiej, chief strategy officera. Stanowisko, które objęła utworzono w związku z nową strukturą działu strategii

Poprzednio Anna Roman-Pluta przez ponad dwa lata kierowała działem strategii w Change Serviceplan (przed zmianą nazwy - Change). Do agencji przeszła po ponad pięciu latach pracy w Havas Worldwide Warsaw, gdzie zajmowała kolejno stanowiska senior strategy plannera i associate strategic directora. Wcześniej była strategic plannerem w agencjach TBWA, Publicis i Euro RSCG Warsaw (której nazwę zmieniono później na Havas Worldwide Warsaw).

W branży marketingowej Roman-Pluta pracuje od ponad 11 lat, Realizowała projekty dla takich firm jak m.in. Link 4, Reckitt Benckiser, Nivea, Garnier, Polpharma, GSK, Renault, TP S.A., Bank Pekao i Orange.

Autor: jd

Wiecej informacji: Anna Roman-Pluta, Saatchi & Saatchi IS

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia