2010-09-03

A A A POLEĆ DRUKUJ FORUM KOMENTARZE: 1

Apple: iTunes 10 razem z muzycznym serwisem społecznościowym Ping

Apple udostępniło najnowszą wersję swojego sklepu internetowego iTunes. Usługa została wzbogacona o muzyczny serwis społecznościowy Ping, reklamowany jako połączenie Facebooka i Twittera z iTunes.

Ping jest otwarty dla 160 milionów użytkowników iTunes w 23 krajach. Mogą oni śledzić plany swoich ulubionych artystów, przeglądać umieszczane przez nich komentarze, zdjęcia i klipy wideo oraz sprawdzać daty koncertów.

Każdy z użytkowników może też utworzyć swój własny profil w Ping i dzielić się z innymi osobami swoimi muzycznymi upodobaniami. Oprócz komputera, z serwisu można też korzystać z poziomu iPhone'a i iPoda touch.

iTunes 10 jako nowość oferuje możliwość wypożyczania pozbawionych reklam programów i seriali telewizyjnych od ABC, ABC Family, Fox, Disney Channel i BBC America, w cenie 99 centów za odcinek. Można je oglądać na ekranie komputera PC lub Mac, iPhone'a, iPoda touch, a także telewizora połączonego z właśnie zaprezentowaną nową wersją urządzenia Apple TV.

W sklepie iTunes znajduje się ponad 14 milionów piosenek, ponad 65 tys. odcinków programów i seriali telewizyjnych oraz ponad 10 tys. filmów, w tym ponad 3 tys. w jakości HD.

Więcej informacji: iTunes 10, Ping, iTunes

Fotoreportaże

Dodaj komentarz

W tym temacie

Autor artykułu: km

A A A POLEĆ DRUKUJ FORUM KOMENTARZE: 1

Komentarze: 1

*

*

ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE   (1) DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

Pozostałe wiadomości

Tylko u nas

Gorące informacje

Blog

Praca.Wirtualnemedia.pl

SPRAWDŻ,
CO ZYSKUJESZ
Zamów newsletter
Program TV
Telefony

Sonda

Która polska stacja telewizyjna jest najlepsza?