WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

PiS zapowiada koniec abonamentu rtv w 2019 roku. „Pomysł nierealny, trudno o notyfikację KE”

Apple Music oferuje abonament studencki w cenie 9,99 złotych miesięcznie

2018-02-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W polskiej wersji serwisu muzycznego Apple Music pojawiła się nowa opcja abonamentu adresowana do studentów. Osoby uczące się na wyższych uczelniach mogą wykupić subskrypcję w cenie 9,99 złotych miesięcznie. Oferta wymaga potwierdzenia uprawnień i może obowiązywać maksymalnie przez 4 lata.

Apple Music oferuje abonament studencki w cenie 9,99 złotych miesięcznie

Serwis Apple Music wystartował w Polsce w lipcu 2015 r. i dotąd oferował po darmowym okresie próbnym 2 taryfy – abonament indywidualny w cenie 19,99 zł oraz rodzinny za 29,99 zł miesięcznie.

Teraz w serwisie (dostępnym także w formie aplikacji na Androida i iOS) pojawiła się kolejna opcja w postaci subskrypcji przeznaczonej dla studentów. Za miesięczny dostęp do pełnej biblioteki Apple Music muszą oni zapłacić 9,99 zł na miesiąc.

Apple informuje, że z obniżonej subskrypcji studenckiej można korzystać do 48 miesięcy (4 lata) i okres ten nie musi być ciągły. Aby jednak móc wykupić konto studenckie użytkownik musi udowodnić że uczy się na wyższej uczelni, która posiada uprawnienia do nadawania stopni naukowych. Weryfikacja jest przeprowadzana za pomocą odpowiedniej aplikacji za pośrednictwem platformy UNiDAYS.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: Apple Music, abonament, studenci

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia