WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Ascensia Diabetes Care promuje aplikację do kontroli cukrzycy

2017-09-08 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Pod hasłem #CukrzycaWnowymSwietle ruszyła kampania mająca zachęcać chorych na cukrzycę do monitorowania stężenia glukozy we krwi przy pomocy glukometru współpracującego z aplikacją na smartfony i tablety. Kampanię przygotowała firma Ascensia Diabetes Care.

Ascensia Diabetes Care promuje aplikację do kontroli cukrzycy

Kampania rozpoczęła się 5 września i zakończy w październiku br. Firma Ascensia Diabetes Care przygotowała, we współpracy z pacjentami, cykl materiałów wideo, pokazujących jak korzystać z nowych technologii. To efekt badania, w którym pacjenci testowali glukometry powiązane z aplikacją w naturalnych dla siebie warunkach. W filmach opowiadają o swoich potrzebach, doświadczeniach, wrażeniach dotyczących nowego rozwiązania.

Filmy będą elementem kampanii w social media – w serwisach Facebook i Youtube. Jej hasłem jest #CukrzycaWnowymSwietle, a grupą docelową – osoby w wieku 18-39, chorujące na cukrzycę. Planowane są również newslettery dla użytkowników aplikacji.

Kampanię przygotowała firma Ascensia Diabetes Care.

Autor: jd

Wiecej informacji: Ascensia Diabetes Care, #CukrzycaWnowymSwietle

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia