SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Avocado - usługa bankowa BZ WBK dla klientów Plusa

Plus i Bank Zachodni WBK udostępniły Avocado - ofertę konta bankowego z wydaną do niego kartą i usługami bankowości elektronicznej, skierowaną specjalnie do klientów indywidualnych sieci komórkowej.

Avocado - usługa bankowa BZ WBK dla klientów Plusa

Usługa ma dedykowaną aplikację mobile banking, dostępną na pięć systemów operacyjnych: iOS, Blackberry, Android, Windows Mobile, Symbian oraz wersję przeglądarkową dopasowaną do użytkowników internetu w telefonie. Klienci Plusa korzystający z m-bankingu Avocado będą zwolnieni z opłat za transfer danych.

Do konta Avocado dodawana jest karta płatnicza Visa, pozwalająca na wypłaty bankomatowe, płatności zbliżeniowe oraz transakcje w internecie.

W ramach oferty bezpłatne są: prowadzenie rachunku przy wpływach miesięcznych w wysokości minimum 1000 zł, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy realizowane przez bankowość elektroniczną i za pomocą m-bankingu, powiadomienia SMS o transakcjach na koncie oraz korzystanie z karty przy wartości transakcji bezgotówkowych miesięcznie na poziomie minimum 500 zł.

Klienci Plusa będą mieli specjalne korzyści wynikające z jednoczesnego korzystania z usług telekomunikacyjnych operatora oraz usług bankowych Avocado:
- "50% na konto" - bonus przeznaczony dla klientów, którzy podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę z Plusem (abonament, mix, internet) i jednocześnie zdecydują się na Avocado. Przez pierwsze 6 miesięcy nowego kontraktu będzie następował zwrot połowy abonamentu lub doładowania w Plusie, a pieniądze będą przelewane na konto Avocado klienta. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 60 zł, jedynym warunkiem są miesięczne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.
- "Bonus z karty" - przeznaczony dla klientów będących w trakcie umowy z Plusem lub korzystających z oferty Plus na kartę. Kwota w wysokości 2% wydatków kartą Avocado (do 500 zł miesięcznie) będzie przeliczana na rabat na fakturę Plusa (umowa abonamentowa) lub dodatkowe doładowanie usług prepaid (Plus na kartę, mix).

Obecnie trwają prace nad nowymi funkcjonalnościami, które mają bardziej powiązać usługi finansowe z telefonem komórkowym. Jedną z takich usług będzie możliwość przelewów i wypłat za pomocą SMS, co pozwoli na wypłatę z bankomatów sieci Banku Zachodniego WBK pieniędzy z konta Avocado za pomocą telefonu komórkowego, bez użycia tradycyjnej plastikowej karty płatniczej.

Możliwe będzie również przelanie środków z konta Avocado na rachunek przypisany do numeru telefonu. Przelew będzie się odbywał za pomocą SMSa bez konieczności logowania do aplikacji m-bankingowej w telefonie. Odbiorca przelewu nie musi być właścicielem konta Avocado, nie musi też być klientem sieci Plus. Otrzymane SMSem pieniądze będzie można wypłacić z bankomatów BZ WBK także za pomocą SMSa. W internetowym serwisie Avocado powstaje również tymczasowe konto (tzw. portmonetka), na którym znajdą się przelane środki i można je będzie przelać na własne konto lub dokonać nimi płatności w internecie.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.m-avocado.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Avocado - usługa bankowa BZ WBK dla klientów Plusa

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
juliaa
jak wprowadzą przelewy smsem to będzie przełom, Plus się nie obija, jestem pod wrażeniem
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing