WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowy „Przekrój” dobrze sprofilowany i misyjny, może przyciągnąć kilkanaście tysięcy czytelników (opinie)

Będzie dodruk pierwszego numeru „Przekroju”, w styczniu dodatkowe 30 tys. egz.

2016-12-23 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie czytelników pierwszym numerem „Przekroju” jako kwartalnika społeczno-kulturalnego, wydawca zdecydował o druku dodatkowych 29,9 tys. egzemplarzy. Trafią one do sprzedaży 5 stycznia.

Będzie dodruk pierwszego numeru „Przekroju”, w styczniu dodatkowe 30 tys. egz.

Pierwszy numer wznowionego „Przekroju” trafił do dystrybucji w poniedziałek. Teraz jest to kwartalnik o tematyce społeczno-kulturalnej, ma format A3, 148 stron i kosztuje 14,90 zł. Wydawcą i redaktorem naczelnym jest Tomasz Niewiadomski, który prawa do tego pisma kupił ponad trzy lata temu od Gremi Media.

W sprzedaży pojawiło się 50 tys. egz., trafiły one do ok. 8 tys. punktów w całym kraju m.in. kiosków Ruchu, saloników obsługiwanych przez Kolporter i salonów Empik. Od poniedziałku niektórzy internauci informowali w serwisach społecznościowych, że albo udało im się kupić „Przekrój” dopiero w którymś kolejnym z odwiedzonych punktów z prasą, albo nie dostali już magazynu, bo jego wszystkie egzemplarze zostały już wykupione. Użytkownicy przekazywali też sobie, gdzie można jeszcze kupić pismo.

Wydawca „Przekroju” przekazał w czwartek portalowi Wirtualnemedia.pl, że z uwagi na ogromne zainteresowanie ze strony czytelników, zdecydował o dodruku pierwszego numeru. Dodatkowe 29,9 tys. egz. pojawi się w sprzedaży 5 stycznia.

Nowy „Przekrój” można też już prenumerować - krajowa i  zagraniczna prenumerata jest realizowana przez Ruch.

Autor: tw

Wiecej informacji: Przekrój, dodruk

Komentarze (13) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia