WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

BIC z loterią i konkursem dla dzieci w Biedronce

Biedronka zapowiada kontynuację promocji „Gang świeżaków” (wideo)

2017-08-22 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rozpoczęła się teaserowa odsłona kampanii Biedronki reklamującej promocję, w której za zakupy będzie można otrzymać maskotki symbolizujące owoce i warzywa. To kontynuacja zeszłorocznej akcji „Gang świeżaków”.

Biedronka zapowiada kontynuację promocji „Gang świeżaków” (wideo)

W niedzielę na profilach Biedronki w social media udostępniono spot „Coś świeżego rusza do Biedronki". Pokazuje on, jak w koszu jabłek ładowanych w sadzie do transportu do miasta rozmawiają animowane postaci przypominające marchewkę, ogórka i borówkę.

Według naszych ustaleń jest to zapowiedź promocji, która rozpocznie się w najbliższych dniach w sklepach Biedronki. W ramach akcji klienci z kartą Moja Biedronka przy zakupach o odpowiedniej wartości, w których będą owoce lub warzywa, będą otrzymywać punkty, które będzie można wymienić ma maskotki symbolizujące owoce i warzywa. Szczegóły promocji nie są jeszcze znane.

Jest to kontynuacja promocji „Gang świeżaków” prowadzonej jesienią ub.r. Akcja cieszyła się tak dużą popularnością, że w listopadzie zaczęto w wielu sklepach Biedronki brakować pluszaków dostępnych w ramach tej promocji.

Wiosną br. w Biedronce prowadzono natomiast promocję „Super Zwierzaki”, w której do wygrania były m.in. bilety do zoo.

Nowa akcja reklamowa obejmuje telewizję (m.in. TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN Style, Polsat Cafe, Stopklatka TV, Polsat Film, Disney Channel i MiniMini+), internet (m.in. portale społecznośćiowe) oraz same sklepy Biedronka. Teaserowa odsłona potrwa do 27 sierpnia.

Obsługą reklamową Biedronki zajmują się agencja reklamowa Duda Polska (kreacja i produkcja reklam) oraz dom mediowy MEC (planowanie i zakup mediów).

Autor: tw

Wiecej informacji: Biedronka

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia