WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Dobrze spotkać się w Święta” - wielkanocne reklamy Lidla z głosem Krzysztofa Kowalewskiego (wideo)

Biedronka reklamuje się przed niedzielą bez handlu: w piątek i sobotę czynna o godzinę dłużej (wideo)

2018-03-06 A A A KOMENTARZE: 18 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sieć dyskontów Biedronka zaczęła wizerunkową kampanię reklamową przed pierwszą niedzielą, w którą wszystkie sklepy będą zamknięte. Reklamy informują m.in., że przed niedzielami niehandlowymi sklepy Biedronka w piątki i soboty będą otwarte o godzinę dłużej.

Biedronka reklamuje się przed niedzielą bez handlu: w piątek i sobotę czynna o godzinę dłużej (wideo)

W reklamie pracownicy Biedronki odpowiadają na pytania klientów dotyczące ograniczenia handlu w niedziele. Zgodnie z przepisami od marca w każdym miesiącu sklepy będą otwarte tylko w pierwszą i ostatnią niedzielę. Oznacza to, że w najbliższe dwie niedziele (11 i 18 marca) będą zamknięte, natomiast w kwietniu, z uwagi na Wielkanoc przypadającą w pierwszy weekend miesiąca, handlowa będzie tylko ostatnia niedziela - 29 kwietnia.

Spot informuje, że przed niehandlowymi niedzielami sklepy Biedronka w piątki i soboty będą otwarte o godzinę dłużej. Obecnie w te dni są czynne, w zależności od lokalizacji, do godz. 21, 22 lub 23. Reklama podkreśla też, że w piątki i soboty będzie pracowało dodatkowe 5 tys. pracowników, więc w godzinach największego ruchu wszystkie kasy będą czynne. Ponadto w sklepach dostępne będą świeże pieczywo, owoce i warzywa.

- Respektując przepisy prawa, na pierwszym miejscu jak zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów. Dlatego podjęliśmy konkretne działania, aby zapewnić pełną dostępność produktów i sprawną obsługę przy kasach, a dzięki temu zadbać o satysfakcję klientów podczas zakupów. Oczywiście, wszyscy będziemy się uczyli tej nowej sytuacji, dlatego w najbliższych tygodniach bardzo dokładnie będziemy analizować zachowania naszych klientów i - jeśli zajdzie taka potrzeba – wprowadzać kolejne zmiany - opisuje Arkadiusz Mierzwa, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska.

Działania reklamujące Biedronkę obejmują m.in. telewizję, internet oraz prasę. Za kreację reklam odpowiada agencja Duda Polska, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy MEC.

Na koniec ub.r. w całym kraju działały 2 823 sklepy Biedronka.

Autor: tw

Wiecej informacji: Biedronka, sklepy, zakaz handlu

Komentarze (18) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia