WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jan Pospieszalski będzie miał program w TVP. Umowa w przyszłym tygodniu

„Bliżej” - nowy program Jana Pospieszalskiego w TVP

2011-10-27 A A A KOMENTARZE: 36 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wczoraj zarząd TVP podjął ostateczną decyzję o podpisaniu z Janem Pospieszalskim umowy na nowy program w TVP Info - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

„Bliżej” - nowy program Jana Pospieszalskiego w TVP

Premierowy odcinek nowego programu Jana Pospieszalskiego, roboczo zatytułowanego „Bliżej”, ma pojawić się na antenie TVP Info 10 listopada br. o godzinie 22.30 i potrwa 40 minut. Umowa, do której podpisania został upoważniony przez zarząd TVP Jan Szul, szef TVP Info, przewiduje emisję nowego programu Pospieszalskiego do wakacyjnej ramówki w 2012 roku. Ma to być łącznie 31 odcinków.

W tej chwili w dni powszednie o godzinie 22.30 na antenie TVP Info emitowany jest program „Info Dziennik - Gość” (trwa on 15 minut). Rozmowy w tym programie prowadzą na zmianę publicyści: Jacek Żakowski, Rafał Ziemkiewicz, Michał Karnowski, Robert Walenciak i Zuzanna Dąbrowska. W dniu, w którym ma być emitowany nowy program Pospieszalskiego, do tej pory swoje rozmowy prowadził inny prawicowy publicysta, Michał Karnowski.

Jan Pospieszalski powiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że jeśli jego nowy program miałby spowodować usunięcie z ramówki rozmów, które w ramach programu „Info Dziennik - Gość” prowadzi Michał Karnowski, nie zgodzi się na to. Dziennikarz wyraził nadzieję, że uda mu się porozumieć w tej kwestii z zarządem TVP.

Pospieszalski powiedział nam także, że jego marzeniem było, aby w jego nowym programie znalazło się więcej materiałów reportażowych – blisko ludzi, które byłyby częściowym odejściem od formuły salonu. Oprócz emisji reportaży, w programie mają znaleźć się także rozmowy z zaproszonymi gośćmi i publicznością.

Więcej na temat nowego programu Jana Pospieszalskiego w specjalnym wywiadzie, którego dziennikarz nam udzielił. Zapraszamy do lektury już w piątek.

Autor: Krzysztof Lisowski

Wiecej informacji: Bliżej, Jan Pospieszalski

Komentarze (36) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia