SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Brand24 ma 2,2 tys. klientów, o 55 proc. więcej niż przed rokiem

Firma Brand24, zajmująca się monitoringiem internetu, na koniec ub.r. miała 2 196 aktywnych klientów, o 15 proc. więcej niż kwartał wcześniej i o 55 proc. więcej niż rok wcześniej.

Michał Sadowski, prezes Brand24 Article

W skali kwartału liczba aktywnych klientów Brand24 wzrosła o 284, a w skali roku - o 782.

Firma świadczy usługi przede wszystkim firmom. W komunikacie giełdowym zaznaczyła, że przychody od poszczególnych klientów różnią się w zależności od wybranego planu abonamentowego oraz liczby monitorowanych kluczowych zwrotów.

Na początku listopada ub.r. Brand24 w ramach oferty prywatnej sprzedał 110 tys. swoich nowych akcji po 31,76 zł za sztukę, dzięki czemu pozyskał 3,49 mln zł. Spółka została wyceniona na ponad 60 mln zł. Ponadto zbyła część swoich obecnych akcji - 79,9 tys. sztuk za łączną kwotę 6,03 mln zł.

Na początku br. Brand24 ma zadebiutować na bocznym rynku giełdowym NewConnect. Głównym akcjonariuszem firmy jest Larq.

W trzech kwartałach ub.r. Brand24 zanotował 5,5 mln zł wpływów ze sprzedaży (wobec 3,5 mln zł rok wcześniej) i 0,4 mln zł straty netto (wobec 0,8 mln zł rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Brand24 ma 2,2 tys. klientów, o 55 proc. więcej niż przed rokiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing