WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

ZOOM bsc wypromuje ShareHire

BZ WBK-Aviva wybrała agencję ZOOM bsc

2018-03-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja ZOOM bsc odpowiada za komunikację produktową i korporacyjną Towarzystwa Ubezpieczeń BZ WBK-Aviva. Odpowiada również za bieżące doradztwo strategiczne.

fot. Shutterstock.com fot. Shutterstock.com

Do zadań ZOOM bsc należy, m.in. planowanie i realizowanie działań PR, media relations, bieżące doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji firm ich interesariuszami.

Umowa pomiędzy ZOOM bsc i BZ WBK-Aviva została podpisana na czas nieokreślony.
 
BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń to dwie spółki joint venture utworzone przez Bank Zachodni WBK S.A. i spółkę z grupy Aviva. BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń rozpoczęły działalność w 2008 roku. Świadczą ochronę ubezpieczeniową w zakresie produktów oferowanych przez bank, m.in. ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia do kredytu gotówkowego oraz kredytu hipotecznego, ubezpieczenia kart płatniczych oraz ubezpieczenie turystyczne.

 

Autor: pr

Wiecej informacji: BZ WBK-Aviva, ZOOM bsc

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia