WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nielsen sprawdzi oglądalność E-Sportu, wiosną w stacji pojawią się reklamy

Car sharing dostępny w Poznaniu, usługę wdrożyły 4Mobility i Audi

2018-03-05 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od początku marca mieszkańcy Poznania mają do dyspozycji 30 samochodów Audi w usłudze car sharingu. To efekt umowy podpisanej przez właściciela marki z operatorem 4Mobility.

Car sharing dostępny w Poznaniu, usługę wdrożyły 4Mobility i Audi

Na ulice Poznania wyjechały modele Audi A3 i Q3, które można wypożyczać na minuty 4Mobility oferuje wynajem w modelu otwartym lub bazowym, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać, z której opcji chcą skorzystać w zależności od swoich potrzeb.

System otwarty 4Mobility przeznaczony jest dla kierowców na krótkich trasach w mieście. W systemie bazowym zaś użytkownicy za pośrednictwem aplikacji wybierają bazę, podają szacunkowy czas trwania przejazdu oraz dystans, który planują pokonać. Następnie, w tej samej aplikacji otrzymują  informację o orientacyjnym koszcie usługi. Auto można zarezerwować z 10-dniowym wyprzedzeniem.

W pierwszym etapie uruchomienia usługi w Poznaniu zostaną udostępnione 4 punkty odbioru i zwrotu aut, w planach jest stopniowe rozszerzanie usługi.

Kierowcy korzystający z usługi płacą tylko za czas korzystania z auta i pokonany dystans – 4Mobility całkowicie pokrywa koszty paliwa.

- Jako firma finansujemy mobilność użytkowników ‘samochodów na minuty’. Jednocześnie badamy i tworzymy rynek usług typu car sharing. Podczas przygotowywania tej oferty, w pełni korzystaliśmy z naszego dwudziestoletniego doświadczenia, zarówno flotowego, jak i związanego z finansowaniem samochodów marki Audi. Dzięki temu powstał produkt ‘szyty na miarę’ oczekiwań firmy 4Mobility i specyfiki jej działalności - mówi Daniel Trzaskowski, dyrektor zarządzający Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce.

Poznań jest pierwszym w Polsce miastem, w którym samochody marki Audi dostępne będą w ramach usługi car sharing.

 

 

 

Autor: jd

Wiecej informacji: 4Mobility, Audi, car sharing

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia