WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Napojowskazy” prowadzą w sklepach Carrefour do stoisk z Coca-Colą

Carrefour otwiera w Warszawie najnowocześniejszy hipermarket sieci

2017-12-18 A A A KOMENTARZE: 11 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W warszawskim centrum handlowym Atrium Promenada otwarto Carrefour Pro - najnowocześniejszą, zdigitalizowaną placówkę tej sieci handlowej w Polsce.

Carrefour otwiera w Warszawie najnowocześniejszy hipermarket sieci

W sklepie o powierzchni ok. 2 tys. m2 jest dostępnych prawie 13 tys. tys. produktów spożywczych i przemysłowych. Do dyspozycji klientów jest 19 interaktywnych ekranów, na których jest możliwość domówienia niedostępnych w sklepie produktów spożywczych lub przemysłowych.

Do złożenia zamówienia wymagana jest aplikacja sklepu, którą klienci mogą skanować kody QR przypisane do produktów. Zamówienie złożone w ten sposób zostanie dostarczone pod wskazany adres w Warszawie albo przygotowane do odbioru w sklepie lub w Coolomacie (paczkomacie przystosowanym do przechowywania produktów spożywczych), zlokalizowanym na zewnątrz centrum handlowego.

- Rozwiązanie zastosowane w nowym hipermarkecie to pierwsza implementacja rozwiązań m-commerce w sklepie naszej sieci. Klientowi wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją, aby zamówić produkt, którego nie znalazł w sklepie. Do tego dochodzi też opcja dostawy tego samego dnia na terenie miasta. Dzięki temu możemy praktycznie w czasie rzeczywistym reagować na potrzeby naszych klientów. Sklep w Promenadzie to podsumowanie naszych prac prowadzonych od kilku lat i opracowanych przez nas technologii i innowacji - mówi Ronan Martin, dyrektor operacji w Carrefour Polska.

Kolejnym udogodnieniem są ekrany, za pośrednictwem których klienci mogą złożyć zamówienie na produkty dostępne w sklepach internetowych sieci Carrefour. Z kolei w ramach usługi Scan&Go możliwe jest skanowanie produktów za pomocą telefonu i płatność za zakupy za pomocą portfela elektronicznego Masterpass od Mastercard. W Carrefour Pro umieszczono również specjalne kasy do dokonania płatności z użyciem Scan&Go.

Na terenie placówki znajduje się także strefa restauracyjna. Carrefour Pro będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 22:00 i w niedziele od godziny 10:00 do 21:00.

Sklep zatrudnia prawie 100 osób.

Carrefour Pro w Atrium Promenada będzie testem dla sieci. Nie ma jeszcze decyzji, czy pozostałe sklepy będą sukcesywnie przerabiane na format Pro i kiedy powstaną kolejne.

Autor: jd

Wiecej informacji: Carrefour Pro, Carrefour

Komentarze (11) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia