SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Cyfrowy Polsat: internet i telefon w cenie abonamentu TV

Cyfrowy Polsat uruchomił 1 czerwca br. usługę zintegrowaną. Umożliwia ona zakup wszystkich trzech usług operatora – telewizji, internetu i telefonii komórkowej – z jedną umową, opłatą abonamentową i fakturą.

Cyfrowy Polsat: internet i telefon w cenie abonamentu TV

W nowej ofercie Cyfrowego Polsatu nazwanej „3 w cenie 1”, w ramach niezmienionej opłaty abonamentowej za wybrany pakiet kanałów telewizyjnych, klient otrzymuje dodatkowo pakiet od 200 MB do 2 GB danych transferu w usłudze internetowej do wykorzystania w okresie promocyjnym oraz 30 minut na połączenia telefoniczne lub 90 sms-ów. Jednocześnie korzysta ze wszystkich bonusów dostępnych w bieżącej ofercie telewizyjnej.

W zakresie oferty telekomunikacyjnej można dodatkowo korzystać ze wszystkich dostępnych dotychczas usług w taryfach internet i telefon, w szczególności z dodatkowych pakietów danych i pakietów minut. Wszystkie zamówione pakiety są dostępne w ramach jednej umowy i jednej faktury.

Cena modemu w ofercie zintegrowanej zależy od długości trwania umowy (15 lub 29 miesięcy) oraz dodatkowego pakietu danych wybranego nieobligatoryjnie spośród dostępnych obecnie w ofercie Internet Cyfrowego Polsatu: 2GB za 29 zł, 12GB za 49 zł lub 30GB za 69 zł. Posiadany pakiet można zmienić na wyższy w dowolnym momencie trwania umowy. 

Zestaw „Telewizja z Internetem i Telefonem CP” jest dostępny zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych abonentów platformy. Dotychczasowi klienci mogą poszerzyć aktualnie posiadany pakiet telewizyjny o dostęp do jednej lub dwóch usług telekomunikacyjnych. Dostępna dla nich oferta zależy od tego, jaki pakiet telewizyjny posiadają i w którym momencie okresu podstawowego umowy się znajdują – gdy zdecydują się na wybór usługi zintegrowanej, umowa promocyjną na nią zastępuje poprzednią umowę na pakiet telewizyjny.

Wprowadzenie usługi zintegrowanej ma przyczynić się do spadku współczynnika odejść abonentów (churn).- Wierzę, że świadczenie usług zintegrowanych sprawi, że ogólna satysfakcja i lojalność naszych klientów wzrośnie  – podkreśla Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

Oferta zintegrowana będzie dostępna wyłącznie w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Zestaw z internetem będzie można nabyć w około 400 punktach znajdujących się w zasięgu usługi dostępu do internetu, natomiast zestaw z telefonem będzie można aktywować w całej sieci sprzedaży (ponad 1200 punktów w całej Polsce). Cały czas w sprzedaży pozostaną pakiety internetowe i telefoniczne sprzedawane niezależnie od usługi telewizyjnej.

Sprzedaż oferty „3 w cenie 1” będzie wspierać startująca 2 czerwca kampania reklamowa. Jej główna odsłona będzie miała miejsce w telewizji. Spoty 30 – i 10 – sekundowe, podkreślające korzyści z zakupu 3 usług w cenie 1, będą obecne w Polsacie, TVN, TVP 1 i TVP 2 oraz stacjach z portfolio At Media i na kanałach tematycznych Polsatu. Kampania będzie realizowana też w internecie – w dużych portalach i w serwisach tematycznych. W Autoryzowanych Punktach Sprzedaży komunikacja będzie prowadzona w oparciu o materiały BTL. Za kreację kampanii, która potrwa kilka tygodni, odpowiedzialna jest agencja Clos Brothers, a za zakup mediów - PHD Media Direction.

Usługa dostępu do Internetu dla użytkowników Cyfrowego Polsatu działa od 1 lutego br. i jest realizowana w sieci budowanej przez firmę Sferia dla spółki Aero 2, w technologii Evolved HSPA – HSPA+ i w oparciu o częstotliwość 900 MHz. Transmisja danych pozwala na pobieranie danych z prędkością do 21 Mb/s i wysyłanie z prędkością do 5,76 Mb/s. Obecnie Internetu Cyfrowego Polsatu dostępny jest dla 35 proc. abonentów platformy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat: internet i telefon w cenie abonamentu TV

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
http://www.koniec-iti.eu/
Polsat jak zawsze przed konkurencja !

N - wielkie G.
0 0
odpowiedź
User
click
Ta oferta niestety jest mało atrakcyjna, trzeba było, zamiast w telefony i internet, zainwestować w platformę telewizyjną (głowny biznes). W tej chwili to oferta CP to nr 3. Ludzie już nie szukają czegoś co tanie (CP juz nie jest tani, nawiasem mówiąc).
Dział marketingu naraził właściciela na duze straty.
0 0
odpowiedź
User
nick
A z drugiej strony patrząc, można powiedzieć, że usługi świadczone w szerszym zakresie mogą być znakomitym pomysłem, bo przecież ludzie dzisiaj szukają wygody i jakości. Dlatego też trudno sądzić, by firmy koncentrujące się na wąskim zakresie działania (C+ i N) miały szansę konkurować z CP. Trzeba umieć dostosowywać się do potrzeb, trzeba umieć je kreować, trzeba umieć rozwijać się prężnie i równomiernie w wielu dyscyplinach - tak jak Cyfrowy Polsat.
0 0
odpowiedź
User
Smerf
I w końcu doczekaliśmy się oferty multi. Trzeba przyznać, że jest ciekawa. Polsat łącząć te trzy usługi oraz wprowadzając TVP HD ze względu na nadchodzący mundial może znowu pozyskać wielu nowych abonentów.
0 0
odpowiedź
User
natash
W sumie racja. O mundialu nawet nie pomyślałem wcześniej, bo jakoś mi umknął, natomiast samej usługi zintegrowanej wypatrywałem już jakiś czas, licząc, że będzie ciekawie. I nie zawiodłem się. Kolejny punkt dla CP.
0 0
odpowiedź
User
kumack
laczone uslugi i TVP HD w Cyfrowym Polsacie na mundiallo, konkurencja bedzie miala bardzo ciezko zeby ich przebic
0 0
odpowiedź
User
nick
Zamierzam wejść w to po trzykroć, że tak powiem, oferta wydaje się godna uwagi, oceny najczęściej bardzo dobre, doświadczenie z CP jak najbardziej pozytywne, więc chyba nie ma żadnych przeciwwskazań.
0 0
odpowiedź
User
merlin m.
Niewiele mam czasu na załatwianie tego typu spraw, więc jeden rachunek będzie sporym ułatwieniem ze strony CP.
0 0
odpowiedź
User
Zołza
Polsat wprowadzając ofertę multi zrobił kolejny przełom. Takich ofert jeszcze nie było i znów dzięki polsatowi nagle cyfra próbuje dogadać się z netią w sprawie internetu. Polsat przeciera szlaki i pokazuje że się da.
0 0
odpowiedź
User
silikon baby
Potwierdzam, że polsat z tą ofertą multi poprawia komfort swoich abonentów, którzy otrzymują 3 usługi w bardzo ciekawej cenie. Jak wprowadzą za kilka miesięcy stacjonarny to wtedy oferta będzie jeszcze lepsza.
0 1
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing