WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nergal jurorem show “The Voice” w TVP 2

Dąbrowska, Kayah, Piasek i Nergal w jury „The Voice” TVP 2

2011-08-01 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ania Dąbrowska, Kayah, Andrzej Piaseczny oraz Adam „Nergal” Darski będą trenerami uczestników biorących udział w nowym show TVP2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos”.

Dąbrowska, Kayah, Piasek i Nergal w jury „The Voice” TVP 2

Program wystartuje na antenie TVP2 3 września br. W czwartek, 28 lipca, zakończył się internetowy casting do tego programu. Kolejnym etapem będą „Przesłuchania w ciemno”, odbywające się w studio telewizyjnym. W czasie przesłuchań trenerzy są odwróceni tyłem do sceny, na której prezentują się uczestnicy show. Jeśli jakiś występ się im spodoba, odwracają się przodem do sceny. Jeśli odwróci się więcej niż jeden juror, uczestnik show samodzielnie wybiera osobę, która zostanie jego trenerem. Każdy z trenerów będzie opiekował się docelowo 12 uczestnikami.

Po „Przesłuchaniach w ciemno” odbędzie się kolejny etap zmagań, a mianowicie „Bitwa”. W czasie „Bitwy” uczestnicy show będą walczyć w duetach z kolegami z tego samego zespołu. Trenerzy zdecydują, który z ich podopiecznych opuści program. Z kolei w „Dogrywce” poznamy finalną grupę uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Do walki o tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów.

W odcinkach na żywo trenerzy i widzowie, za pomocą głosowania, będą decydować o tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka. Zwycięzca show, wybrany już tylko przez widzów, otrzyma międzynarodowy kontrakt płytowy.

W trakcie odcinków na żywo, w internecie odbywać się będzie równoległa transmisja z oddzielnego studia, w którym reporter na gorąco reagować będzie na występy uczestników i komentarze trenerów. Za pośrednictwem portali społecznościowych (Facebook i Nasza Klasa) widzowie będą mieć możliwość rozmowy na żywo z uczestnikami programu.

Program „The Voice of Poland. Najlepszy głos” nadawany będzie w TVP 2 od 3 września br. w soboty o godz. 20.00. Format należy do firmy Talpa Content, a za produkcję polskiej wersji odpowiedzialny jest Rochstar. Show poprowadzi Hubert Urbański.

Autor: Krzysztof Lisowski

Wiecej informacji: The Voice, Ania Dąbrowska, Kayah, Andrzej Piaseczny, Adam „Nergal” Darski, Nergal, The Voice of Poland. Najlepszy głos, Przesłuchania w ciemno

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia