Dawid Podsiadło odchodzi z radiowej Czwórki, „Podsiadówkę” zastąpi program Kuby Karasia

Z końcem maja Program IV Polskiego Radia zakończy nadawanie czwartkowej audycji „Podsiadówka”, którą prowadzili Dawid Podsiadło i Oskar Bała. W tym paśmie pojawi się nowa autorska audycja Kuby Karasia.

łb
łb
Udostępnij artykuł:
Dawid Podsiadło odchodzi z radiowej Czwórki, „Podsiadówkę” zastąpi program Kuby Karasia
Dawid Podsiadło z ekipą realizującą „Podsiadówkę” w Czwórce

Dawid Podsiadło od grudnia 2014 roku prowadzi w Czwórce autorską audycję muzyczną „Podsiadówka”. Początkowo program nadawany był w soboty o godz. 12.00, później przeniesiono go na czwartkowe wieczory (od 22.00 do północy). Do Podsiadło dołączył też Oskar Bała, obaj występują razem w zespole Curly Heads.

„Podsiadówka” zniknie z ramówki Czwórki z końcem maja - w najbliższy czwartek stacja wyemituje ostatni odcinek programu, który Dawid Podsiadło i Oskar Bała nagrali w ubiegłym tygodniu. W zeszły czwartek - w ostatniej nadawanej na żywo audycji - prowadzący podziękowali ekipie realizacyjnej Czwórki i podkreślili, że chcieliby w przyszłości wrócić na antenę tej rozgłośni.

- Przygoda jaką mieliśmy w Czwórce, w Polskim Radiu, w naszej audycji była na pewno piękną przygodą. Niestety, gdyby nie obowiązki zawodowe i rzeczy, które trzeba robić poza radiem prawdopodobnie ta przygoda trwałaby dłużej - wyjaśnił słuchaczom Dawid Podsiadło. Dodał, że zamierza skupić się teraz na muzyce. - Możliwe, że kiedyś się usłyszymy w tym formacie i w tym miejscu - podkreślił.

W czwartek 2 czerwca o godz. 22.00 na antenie Czwórki zadebiutuje ze swoim autorskim programem Kuba Karaś z duetu The Dumplings. Program, który zastąpi „Podsiadówkę”, nie ma jeszcze nazwy.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-lawnicki-zwolniony-z-trojki-serwisanci-przesunieci-do-informacyjnej-agencji-radiowej ##

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu Polskie Radio rozwiązało umowę z Filipem Chajzerem, który od prawie dwóch lat prowadził w Czwórce swoją cotygodniową audycję „Piątek, piąteczek, piątunio”. Spółka zarzuciła mu m.in. łamanie w czasie programu zasad dotyczących kryptoreklamy, co dziennikarz zdecydowanie zdementował, twierdząc, że szefostwo od kilku miesięcy szukało pretekstu do zerwania współpracy.

Jak już informowaliśmy, w najbliższym czasie, prawdopodobnie w wakacje, stacja zniknie z częstotliwości UKF, zostanie zastąpiona przez kanał informacyjny Polskie Radio 24.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy właściciel TVN? Fundusz od hazardu może kupić kanały WBD

Nowy właściciel TVN? Fundusz od hazardu może kupić kanały WBD

Play bez szefa komunikacji korporacyjnej. Krzysztof Olszewski odchodzi po 2 latach

Play bez szefa komunikacji korporacyjnej. Krzysztof Olszewski odchodzi po 2 latach

Karolina Gniadzik wzmacnia zespół Mido

Karolina Gniadzik wzmacnia zespół Mido

Znany nadawca uruchomi w Polsce darmowe kanały

Znany nadawca uruchomi w Polsce darmowe kanały

Elastyczny harmonogram płatności - maksymalny komfort przy zakupie nieruchomości
Materiał reklamowy

Elastyczny harmonogram płatności - maksymalny komfort przy zakupie nieruchomości

"Babski biznes" wiosną wróci na antenę TVN Style

"Babski biznes" wiosną wróci na antenę TVN Style