WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grupa PMPG Polskie Media: w 2016 r. wzrost przychodów gotówkowych i barterowych przy stałej bazie kosztowej

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

Dominika Szczechowicz dyrektorem artystycznym w Grupie PMPG Polskie Media

2017-03-22 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dominika Szczechowicz objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora artystycznego w Grupie PMPG Polskie Media. Zajmie się m.in. odświeżeniem wizualizacji koncernu.

Dominika Szczechowicz dyrektorem artystycznym w Grupie PMPG Polskie Media

Szczechowicz będzie odpowiedzialna za komunikację wizualną Grupy PMPG, jej spółek zależnych (w tym AWR „Wprost” i Orle Pióro) oraz projektów przez nie prowadzonych. Do jej kompetencji należy również nadzór nad layoutem wydawanych magazynów i serwisów internetowych.

PMPG zapowiada wprowadzenie nowego logotypu oraz identyfikacji wizualnej, nad którymi pracuje Szczechowicz. Odświeżeniu uległa już seria logotypów powiązanych z projektami tygodnika „Wprost” m.in. logo Człowiek Roku.

- W dobie szybko konsumowanych mediów obraz jest równie ważnym jeżeli nie najważniejszym elementem przekazu. Komunikacja wizualna jest kluczowa dla spółek działających na rynku mediów. Dominika Szczechowicz jest nie tylko wysokiej klasy profesjonalistką, wykształconym grafikiem z wieloletnim doświadczeniem dyrektora artystycznego, ale także osobą, która stale się dokształca, pracuje nad swoim warsztatem, śledzi najnowsze światowe trendy. Nie wątpię, że jej wkład w nasze media szybko zauważą i docenią czytelnicy - mówi Michał M. Lisiecki, prezes zarządu Grupy Polskie Media.

Dyrektor artystyczny Grupy PMPG to nowe stanowisko w strukturze firmy. Skupia kompetencje, które do tej pory były rozproszone w studiach graficznych oraz w kilku innych działach Grupy.

Dominika Szczechowicz była dyrektorem artystycznym „Newsweek Polska” i „Cosmopolitan”. W przeszłości pracowała m.in. jako grafik w tygodniku „Przekrój”. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych.

Autor: łb

Wiecej informacji: Dominika Szczechowicz, PMPG Polskie Media

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia