WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Natalia Siarniewicz: z Endorfina Events do EM Labu

Dorota Rzeszutek dyrektor zarządzającą Defacto, Natalia Siarniewicz dyrektor kreatywną

2017-07-18 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dorota Rzeszutek i Natalia Siarniewicz zaczęły pracę w agencji event marketingowej Defacto. Rzeszutek objęła w niej funkcję dyrektor zarządzającej, a Siarniewicz - dyrektor kreatywnej. Poprzednio obie były związane z agencją EM Lab.

Od lewej: Natalia Siarniewicz i Dorota Rzeszutek Od lewej: Natalia Siarniewicz i Dorota Rzeszutek

- Dorota będzie ogromnym wsparciem dla spółki, zarówno w obszarze zarządzania nią, dalszego poszerzania kompetencji, jak i w budowaniu jej wizerunku - tak zatrudnienie Rzeszutek uzasadnia Mikołaj Bober, prezes Defacto.

Przez ostatni rok Rzeszutek pełniła funkcję dyrektor zarządzającej w EM Labie (należącym do holdingu Mediacap). Wcześniej, w latach 2005-2014, pracowała w tej agencji, zajmując stanowiska od event managera do dyrektora zarządzającego. Ponadto była związana z Endorfina Events.

Natalia Siarniewicz poprzednio przez rok pełniła w EM Labie funkcję szefowej kreacji. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach Mea Group, Jet Events, MyPlace i Endorfina Events. Ponadto była reżyserem programu rozrywkowego telewizji Polsat „Jak oni śpiewają” (produkowanego przez Rochstar) oraz współpracowała z TVP Info oraz TVP2 jako dziennikarka.

Autor: tw

Wiecej informacji: Dorota Rzeszutek, Natalia Siarniewicz, Defacto

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia