WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

W nowej kampanii Lidla Karol Okrasa z Darią Ładochą, koniec współpracy z Dorotą Wellman

Dorota Wellman poprowadzi w TTV nowy program „Dzień, w którym pojawiła się forsa”

2017-02-17 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W niedzielę 19 lutego br. stacja TTV rozpocznie emisję nowego reality-show „Dzień, w którym pojawiła się forsa”, który poprowadzi Dorota Wellman. - Ten program rozpala skrajne emocje. Obserwowanie, co bohaterowie zrobią z pieniędzmi kiedy spada na nich przysłowiowy złoty deszcz, bywa przyjemne, ale bywa i bardzo przykre - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Wellman.

Dorota Wellman poprowadzi w TTV nowy program „Dzień, w którym pojawiła się forsa”

Bohaterami reality-show „Dzień, w którym pojawiła się forsa” będą rodziny, którym nie sprzyja los. W każdym odcinku inna rodzina otrzyma wysoką kwotę pieniędzy, a widzowie zobaczą, jak obdarowani wykorzystają szansę. Przez miesiąc uczestnikom będzie towarzyszyć kamera, a ich przewodnikiem po nowej rzeczywistości zostanie Dorota Wellman.

W każdym odcinku „Dzień, w którym pojawiła się forsa” widzowie poznają inną rodzinę, której dziennikarka będzie podpowiadać, w jaki sposób wykorzystać otrzymaną kwotę pieniędzy.

- W programie zadajemy podstawowe pytanie: czy pieniądze dają szczęście? I nie ma na nie jednej odpowiedzi. Dając walizkę pieniędzy, stajemy się świadkami konfliktów jakie wywołują pieniądze. Skłaniają do walki o nie. Ujawniają ludzkie prawdy dotychczas skrywane. Ten program rozpala skrajne emocje. Obserwowanie, co bohaterowie zrobią z pieniędzmi kiedy spada na nich przysłowiowy złoty deszcz, bywa przyjemne, ale bywa i bardzo przykre. Co się z nimi dzieje, kiedy już ochłoną po otrzymaniu wypełnionej pieniędzmi walizki? Widzowie będą sami śledzić ich losy, by się o tym przekonać - wyjaśnia w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Dorota Wellman.

Prace nad realizacją formatu trwały od lata ub.r. Prowadząca przyznaje, że choć „Dzień, w którym pojawiła się forsa” jest dla niej wyjątkowym projektem to pracowało jej się przy nim trudno.

- Program pokazuje jakim wyzwaniem może być duża kwota pieniędzy, zwłaszcza dla takich ludzi, którzy ledwo wiążą przysłowiowy koniec z końcem - opisuje Dorota Wellman. - Czy roztrwonią wszystko w mgnieniu oka, czy postanowią uregulować zaległe sprawy, czy odmienią swoje życie? To oni decydują. My tylko podążamy za nimi, a to co obserwujemy potrafi zdziwić. Najbardziej poruszające jest to, że prawdziwe życie naszych bohaterów pisze scenariusze - dodaje.

Premierę reality-show „Dzień, w którym pojawiła się forsa” zaplanowano na niedzielę 19 lutego br., tradycyjnym paśmie premier TTV, czyli o godz. 22.00.

Autor: łb

Wiecej informacji: Dorota Wellman, Dzień w którym pojawiła się forsa, TTV

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej