WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Katarzyna Kwiatkowska debiutuje w „Szkle kontaktowym”

„Druga szansa 5” od 5 marca w TVN. Aleksandra Popławska, Kamila Baar-Kochańska oraz Marcin Bosak w obsadzie

2018-01-18 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek, 5 marca 2018 roku TVN rozpocznie emisję piątego sezonu „Drugiej szansy” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Z naszych informacji wynika, że w nowych odcinkach pojawią się nowe postaci grane przez: Aleksandrę Popławską, Agnieszkę Żulewską, Karolinę Gorczycę, Kamilę Baar-Kochańską, Jacka Poniedziałka oraz Marcina Bosaka.

„Druga szansa 5” od 5 marca w TVN. Aleksandra Popławska, Kamila Baar-Kochańska oraz Marcin Bosak w obsadzie

Bez zmian główną rolę w serialu będzie grać Małgorzata Kożuchowska, która wciela się w postać Moniki Boreckiej. W nowych odcinkach produkcji bohaterka otrzyma nową pracę - obejmie stanowisko redaktor naczelnej magazynu dla kobiet.

- Wiosną w „Drugiej szansie” na widzów czeka emocjonująca historia głównej bohaterki Moniki Boreckiej, która będzie musiała stawić czoła dramatycznej sytuacji życiowej dotykającej wielu kobiet. Okoliczności, w których się znajdzie będą dotyczyć bardzo ważnego problemu społecznego, który szczególnie w ostatnim czasie jest szeroko podejmowany nie tylko przez media  - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Adrianna Przetacka, producentka serialu od strony TVN. - Równie silnych emocji i wrażeń dostarczą także pozostałe wątki serialu, dlatego jestem przekonana, że ten sezon będzie dużym zaskoczeniem dla wszystkich - dodaje.

Ponownie w produkcji zagrają m.in. Michał Żurawski, Rafał Królikowski, Magdalena Różczka, Bartłomiej Topa, Katarzyna Herman, Wojciech Mecwaldowski, Radosław Pazura, Cezary Kosiński, Monika Mariotti, Magdalena Berus i Maciej Musiałowski.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że do obsady dołączą: Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Karolina Gorczyca, Kamila Baar-Kochańska, Jacek Poniedziałek oraz Marcin Bosak.

Oprócz Adrianny Przetackiej za produkcję serialu odpowiada również Robert Wieczorek (od strony ATM Grupy). Reżyserem nowych odcinków jest Tomasz Szafrański, autorem scenariusza Katarzyna Sliwińska-Kłosowicz, a za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski.

Z naszych informacji wynika, że premierowe odcinki „Drugiej szansy 5” na antenie TVN będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 21.30, począwszy od 5 marca br.

Średnia oglądalność czwartej serii „Drugiej szansy”, pokazywanej jesienią ub.r., wyniosła 1,73 mln widzów. Przełożyło się to na 13 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 14,42 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 14,33 proc. w grupie 16-59.

Wiosną tego roku TVN z seriali cotygodniowych pokaże również drugą edycję „Diagnozy”.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Druga szansa, TVN, ATM Grupa

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia