WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Aplikacja „Dziennika Gazety Prawnej” z dodatkowymi treściami

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

„Dziennik Gazeta Prawna” z dodatkami „VAT po zmianach”

2013-03-08 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W przyszłym tygodniu „Dziennik Gazeta Prawna” (Infor Biznes) dołączy dwie części książki „VAT po zmianach” oraz płytę „Faktura i PKPiR”.

„Dziennik Gazeta Prawna” z dodatkami „VAT po zmianach”

Książka „VAT po zmianach” zawiera wszystkie informacje dotyczące zmian w przepisach, które weszły w życie w 2013 roku i wejdą w 2014 roku. Poza Ustawą o podatku VAT są w niej komentarze ekspertów dotyczące wprowadzonych zmian oraz indeks rzeczowy. W poniedziałek 11 marca br. do „DGP” dodana zostanie pierwsza część książki, a we wtorek 12 marca - druga.

Płyta „Faktura i PKPiR” zawiera z kolei programy do prowadzenia ewidencji sprzedaży, uproszczonej księgowości oraz kadr i płac. Ponadto jest na niej przewodnik po fakturowaniu, wyjaśnienia ekspertów, akty prawne oraz wyszukiwarka. „DGP” dołączy płytę w środę 13 marca br.

Cena wydań „DGP” z dodatkami wynosić będzie 8,99 zł. Wspierać je będzie kampania reklamowa w telewizji (TVP1, TVP2, TVP Info, kanały tematyczne TVP, Polsat, stacje tematyczne Polsatu, TVN, TVN 24, TVN7, stacje Atmedia), radiu (stacje Agory i RMF-u, RMFon.pl, Trójka, Barometr) oraz autopomocja w mediach Infor Biznes.

Z danych ZKDP wynika, że srednia sprzedaż ogółem « Dziennika Gazety Prawnej » w 2012 roku wyniosła 64 051 egz. egz. (więcej na ten temat).

Autor: pp

Wiecej informacji: Dziennik Gazeta Prawna, VAT po zmianach, Faktura i PKPiR

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia