WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 w Polsacie, Polsat Sport i Polsat Sport Extra

„Przyjaciółki 10” w jesiennej ramówce Polsatu

2017-06-06 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telewizja Polsat podjęła decyzję o kontynuacji „Przyjaciółek” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Dziesiąty sezon produkcji widzowie stacji zobaczą w jesiennej ramówce 2017 roku.

„Przyjaciółki 10” w jesiennej ramówce Polsatu

- Kolejną edycję „Przyjaciółek” szykujemy na jesień 2017 roku - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat.

„Przyjaciółki” to opowieść o czterech kobietach. Każda z nich jest inna - różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. W rolę tytułowych „Przyjaciółek” wcielają się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Serial produkuje Akson Studio.

Dziewiątą edycję „Przyjaciółek” (serial emitowany był w czwartki o godz. 21.10, w okresie od 2 marca do 18 maja br.) śledziło średnio 1,79 mln widzów. Przełożyło się to na 12,23 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,95 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,73 proc. w grupie 16-59.

Już wiadomo, że Polsat w jesiennej ramówce z nowości pokaże przygodowe reality-show „Wyspa przetrwania” oraz program „Supermodelka Plus Size”. Widzowie zobaczą również drugą edycję talent-show „The Brain. Genialny umysł”, ósmą serię programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, dziewiąty sezon „Naszego nowego domu”, a także nowe odcinki „Świata według Kiepskich”.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Przyjaciółki, Polsat

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia