WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Przyjaciółka” na 70-lecie: trzy różne okładki, konkurs dla czytelniczek, patronat Agaty Kornhauser-Dudy

Edipresse łączy „Twoje Dziecko” i „Będę Mamą”. Redaktor prowadzącą Katarzyna Imiołek

2018-03-13 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dwa magazyny dla rodziców „Twoje Dziecko” i „Będę Mamą” (Edipresse Polska) począwszy od kwietniowego wydania będą wychodziły w jednym grzbiecie. Szefową połączonych wydań jest Katarzyna Imiołek.

Edipresse łączy „Twoje Dziecko” i „Będę Mamą”. Redaktor prowadzącą Katarzyna Imiołek

Wydawnictwo przekonuje, że jest to nowatorskie rozwiązanie, dostosowane do potrzeb współczesnych czytelniczek, zaś połączenie sił i zasięgów obu tytułów sprawia, że pismo dociera do zdecydowanie większej grupy kobiet.

Nowy magazyn łączy w sobie najważniejsze cechy poradnika: eksperckość tekstów, nowoczesną szatę graficzną i intuicyjną nawigację.

Podzielony jest na dwie części: pierwsza jest skierowana do kobiet ciężarnych, druga - do mam dzieci do 2. roku życia.

- W ten sposób możemy towarzyszyć naszym czytelniczkom przez cały okres oczekiwania na dziecko, jego narodzin, aż do końca drugiego roku życia - mówi Agnieszka Smit, dyrektor zarządzająca multimedialnej platformy poradnictwo, parenting & fit wydawnictwa Edipresse Polska.

Jak się dowiadujemy, połączenie magazynów nie oznacza zwolnień w redakcjach, które już od kilku lat działają jako jedna, połączona platforma parentingowa, wspierając się tekstami w wydaniach drukowanych i onlineowych. Dla usprawnienia prac nad wydaniami, do tytułów przydzielone są redaktorki prowadzące. Dla połączonych tytułów „Będę Mamą” i „Twoje Dziecko” jest to Katarzyna Imiołek. To ona decyduje, która z redaktorek pisze w danym wydaniu.

Redaktor naczelną platformy parentingowej pozostaje (od września 2017 roku) Aleksandra Sokalska. Jej powołanie - podobnie jak powołanie dyrektor Agnieszki Smit na obecne stanowisko - było jednym z elementów zmiany struktury wydawnictwa, w ramach której w miejsce dotychczasowych dyrektorów wydawniczych powołano pięciu dyrektorów zarządzających, odpowiedzialnych za poszczególne obszary biznesowe.

Objętość nowego magazynu wynosi 84 strony, cena  -3,99 zł. Wydawnictwo nie podaje nakładu pisma.

Autor: jk

Wiecej informacji: Edipresse, Twoje Dziecko, Będę Mamą, Katarzyna Imiołek, magazyn dla rodziców, miesięcznik dla rodziców

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia