WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Katarzyna Kamińska po 14 latach pracy odchodzi z Havas Group Poland

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

13

Elżbieta Różalska head of global PR w Kinguin Polska

2017-09-06 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Elżbieta Różalska objęła stanowisko head of global PR w Kinguin Polska. Przez ostatnie osiem lat związana była z agencją Havas PR.

Elżbieta Różalska Elżbieta Różalska

Na nowym stanowisku Różalska będzie odpowiedzialna za opracowanie i realizację strategii PR firmy, relacje z mediami, a także za koordynację projektów wizerunkowych i produktowych oraz rozwój nowych kanałów informacyjnych.

Ponadto będzie kierowała zespołem realizującym strategię komunikacji firmy oraz koordynowała działania PR i współpracę w tym zakresie z agencjami na rynkach zagranicznych. Dodatkowo będzie współodpowiedzialna za organizację konferencji oraz działania wizerunkowe marek Kinguin na imprezach międzynarodowych.

Elżbieta Różalska od 2009 r. pracowała w agencji Havas PR, gdzie odpowiadała za komunikację i prowadzenie biura prasowego firmy Google i YouTube czy Samsung.

Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Kinguin Poland świadczy usługi na rzecz właściciela platformy Kinguin.net umożliwiającej sprzedaż oraz kupno gier, oprogramowania i wirtualnych akcesoriów.

Autor: jd

Wiecej informacji: Elżbieta Różalska, Kinguin Polska, Havas PR

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia