WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Anna Polony, Barbara Kraftówna i Piotr Adamczyk zagrają w spektaklu „Biesiada u hrabiny Kotłubaj”. Emisja w TVP1

Piotr Adamczyk w kampanii programu Rodzina i Przyjaciele od eurobanku (wideo)

2017-09-11 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W nowej kampanii eurobanku z udziałem aktora Piotra Adamczyka reklamowane jest konto z programem Rodzina i Przyjaciele. Reklamy podkreślają, że w ramach oferty można uzyskać zwrot do 720 zł wydatków kartą.

Piotr Adamczyk w kampanii programu Rodzina i Przyjaciele od eurobanku (wideo)

Kampania podkreśla, że w ramach programu Rodzina i Przyjaciele można uzyskiwać przez rok 5 proc. zwrotu za wydatki - zrealizowane kartą do konta active lub prestige w eurobanku - na sport, rekreację i rozrywkę. Miesięcznie zwrot może wynieść maksymalnie 60 zł. Klient może też otrzymać zwrot za wydatki swoich czterech znajomych, jeśli zaprosi ich do tej oferty.

W reklamach pokazywane są pozytywnie zaskoczone osoby, które właśnie korzystają z różnych rozrywek. Przyczynę ich zadowolenia wyjaśnia Piotr Adamczyk, od kilku lat ambasador reklamowy eurobanku.

W poprzedniej kampanii eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka reklamowany był kredyt gotówkowy Wypożyczka.

Za obsługę marketingową eurobanku odpowiadają agencja reklamowa GPD Agency (kreacja reklam) oraz dom mediowy SMG Polska (planowanie i zakup mediów).

Autor: tw

Wiecej informacji: eurobank, Piotr Adamczyk

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia