WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Eurolot rozpoczyna loty krajowe z Gdańska do Krakowa i Wrocławia

2011-05-24 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

We wtorek linie lotnicze Eurolot oficjalnie ogłosiły swoje wejście na rynek pomorski. Już latem rozpoczną regularne połączenia z Gdańska do Krakowa oraz Wrocławia.

Eurolot rozpoczyna loty krajowe z Gdańska do Krakowa i Wrocławia

 „Od dłuższego czasu, jako Port Lotniczy pracowaliśmy nad projektem rozwoju komunikacji lotniczej Gdańska z pozostałymi polskimi miastami. Jednocześnie, jako mieszkańcy Pomorza niecierpliwie oczekiwaliśmy rozwoju krajowej siatki połączeń. Ten moment nastał dzisiaj! Mam nadzieję, że połączenie między Gdańskiem a Krakowem i Wrocławiem to dopiero początek i już niedługo mapa krajowych połączeń zacznie się wzbogacać o kolejne trasy.” - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk.

"Chcemy pokazać, że latanie po kraju może stać się formą podróżowania dostępną dla wielu osób. Oferując bilety w cenach porównywalnych, a czasem nawet niższych, do innych środków transportu, zdecydowanie wygrywamy komfortem podroży i przede wszystkim czasem jej trwania. Jesteśmy przekonani, że specjalne oferty, np. dla biznesu, ale także rodzin i osób podróżujących z dziećmi, przyciągną do nas wielu pasażerów" - powiedział Eurolot Mariusz Dąbrowski

Jak będzie wyglądał rozkład połączeń?
- w poniedziałki, środy i piątki, 2 x dziennie z Gdańska do Krakowa ( rano i wieczorem) i 1 x dziennie do Wrocławia (w południe)
- we wtorki i czwartki, 2x dziennie z Gdańska do Wrocławia (rano i wieczorem) i 1 dziennie do Krakowa (w południe)
- w soboty, 1 x dziennie do Krakowa i Wrocławia (rano) - wylot na weekend w niedzielę, 1x dziennie do Krakowa i Wrocławia, a wieczorem - powrót z weekendu.

Na trasach do Krakowa i Wrocławia linie Eurolot operować będą samolotami typu ATR 42 zabierającymi na pokład 46 pasażerów.

Autor: pr

Wiecej informacji: Eurolot, loty krajowe, z Gdańska do Krakowa, z Gdańska do Wrocławia

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia