WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Wirtualna Polska ze wzrostem wpływów o 12 proc. i 30,3 mln zł zysku, Telewizja WP 11 mln zł na minusie

Rywalizująca para fanów „Gwiezdnych Wojen” w reklamie „Battlefront II”

2017-11-15 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Nowa reklama gry „Star Wars: Battlefront II” opowiada historię życiowej rywalizacji pomiędzy dwojgiem fanów gwiezdnej sagi. Zrealizowany z rozmachem spot nie jest pozbawiony zarówno humoru, jak i scen godnych filmowych „Gwiezdnych Wojen”.

Rywalizująca para fanów „Gwiezdnych Wojen” w reklamie „Battlefront II”

Akcja spotu rozpoczyna się w momencie, gdy sąsiadujący ze sobą na tej samej ulicy dziewczyna i chłopak odkrywają świat „Gwiezdnych Wojen”. Chłopiec staje po jasnej, a dziewczynka – po ciemnej stronie mocy.

W kolejnych scenach widz towarzyszy narastającej rywalizacji pomiędzy parą bohaterów, poprzez czasy domków na drzewie i szkoły, aż po dorosłe życie obojga. W finale dorośli już kobieta i mężczyzna stają do otwartej konfrontacji, w której oboje przenoszą się płynnie ze świata który dobrze znamy w scenerię gry „Star Wars: Battlefront II”.

W zrealizowanym z rozmachem spocie nie brakuje oryginalnych pomysłów i humoru – grający w futbol chłopak znajduje na ławce zamiast swojego kasku hełm żołnierza Imperium, z kolei bohaterka zastaje swój zaparkowany samochód z ulepionym na dachu bałwanem w kształcie robota R2D2.

Za kreację spotu odpowiedzialna jest agencja BBH New York.

Autor: ps

Wiecej informacji: Star Wars, Battlefront II, reklama

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia