SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Formuła 4.0 w Play - nielimitowane połączenia do wszystkich sieci od 79 zł

30 marca br. sieć komórkowa Play wprowadzi nową ofertę o nazwie Formuła 4.0 z nielimitowanymi połączeniami ze wszystkimi sieciami komórkowymi w ramach jednego abonamentu. Według operatora ofertą może być zainteresowanych 5 milionów jego klientów, którzy płacą ponad 80 zł na miesiąc.

Article

W ofercie Formuła 4.0 bez telefonu klient przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy otrzymuje za 79 zł miesięcznie nielimitowane połączenia oraz SMS/MMS do sieci Play, Plus, Orange i T-Mobile.

W cenie pierwszego abonamentu przyznawany jest również pakiet 200 MB na transmisję danych, po którego wykorzystaniu nie są naliczane dodatkowe opłaty, ale spada prędkość transmisji. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

Natomiast w cenie 99 zł miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane połączenia i SMS/MMS ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz pakiet 2GB do wykorzystania na transmisję internetową.

Formuła 4.0 "super promocja"
dostępna dla klientów przenoszących numer z
abonamentu od innych operatorów oraz dla abonentów przedłużających umowę
 

Formuła 4.0 "standardowa promocja"
dostępna dla wszystkich, których nie obejmuje "super promocja"
(klienci przenoszący numer z karty od innych operatorów, abonenci, użytkownicy Play, nowi klienci)

Pakiety dodatkowe


W ofercie Formuła 4.0 z telefonem Play wprowadza nielimitowane połączenia i SMS/MMS z użytkownikami sieci Play, Plus, Orange i T-Mobile w ramach stałej opłaty abonamentowej wynoszącej 99 zł, 139 zł lub 159 zł.

W taryfach 139 zł i 159 zł użytkownik otrzymuje pakiet 2GB miesięcznie do wykorzystania na transmisję internetową. W taryfie 99 zł w pierwszym miesiącu abonent otrzymuje bezpłatnie pakiet 200 MB, a w kolejnych miesiącach koszt pakietu wynosi 7 zł. Po wykorzystaniu pakietu danych dodatkowe opłaty nie są naliczane, ale prędkość transmisji ulega zmniejszeniu. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

W ramach oferty Formuła 4.0 SuperSmartfon w cenie 1 zł dostępne są telefony Nokia Lumia 800 oraz Samsung Galaxy S II.

Formuła 4.0 "super promocja"
dostępna dla klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów oraz dla abonentów przedłużających umowę (promocja z 2 GB SuperSmartfonem (159) jest dostępna także dla abonentów z umową na czas określony)


Formuła 4.0 "standardowa promocja"
dostępna dla wszystkich, których nie obejmuje "super promocja" (klienci przenoszący numer z karty od innych operatorów, abonenci, użytkownicy Play, nowi klienci)

Dla taryf z obligatoryjnym pakietem danych Play wprowadza także darmową usługę Free Zone, która zastępuje usługę Pakiet Społecznościowy i zapewnia nieograniczony dostęp do komponentów własnych (bez elementów reklamowych i linków zewnętrznych) portali Facebook.com, NK.pl, Linkedin.com, Goldenline.pl, Onet.pl (z wyłączeniem serwisu Onet.VOD), Zumi.pl i Sympatia.pl. Produkt jest dostępny jako usługa dodana, włączana i wyłączana na żądanie klienta, w dowolnym momencie trwania umowy.

Usługa Free Zone jest przeznaczona tylko dla abonentów posiadających konstrukcję promocji typu All Inclusive oraz Formuła 4.0, w których klienci posiadają obligatoryjnie włączony pakiet danych przez cały okres trwania umowy. Dotychczasowi klienci typu All Inclusive mają możliwość włączenia usługi, a w tym czasie ich usługa Pakiet Społecznościowy zostanie uśpiona i przywrócona w momencie rezygnacji z Free Zone.

Usługa Free Zone nie jest dostępna dla klientów Play Online.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Formuła 4.0 w Play - nielimitowane połączenia do wszystkich sieci od 79 zł

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
orange
słaba ta oferta
0 0
odpowiedź
User
dedede
wg mnie rewelacyjna
0 0
odpowiedź
User
fkicha
ciekawa propozycja tylko czy będzie można wreszcie zadzwonić z PLAY, a nie cały czas, czy włączyć roaming?????
0 0
odpowiedź
User
ivo
kicha, na połączenia stacjonarne nie obowiązuje ta oferta! jedynie w wyższym abonamencie chyba.
0 0
odpowiedź
User
Konsultant
Obowiazuje za doplata 7 zl
0 0
odpowiedź
User
Darkoslawek
Właśnie zawiesili mi korrzysyanie z usług w abonamencie formula 4.0 bo złamalem rzekomo regulamin używając karty sim do Call center. Po rozmowach z biurem obsługi usłyszałem ze za dużo dzwonię i za dużo wysyłam SMS (w ciagu 7 dnI a od tylu mam abonament wydzwonilem lacznie 567 minut czyli 81 minut dziennie oraz wysłałem 85 SMS czyli jakieś 12 dziwnie) złożyłem reklamacje i będzie rozpatrzona do 30 dni......czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem naciaganiem?
0 0
odpowiedź
User
Zagadkowy
Nie rozumiem, skoro wszystko jest za darmo, to za co płaci się ten abonament ?
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing