WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Rzecznik TP o nowej ofercie Play: "dla bogatszych abonamentowców"

Formuła 4.0 w Play - nielimitowane połączenia do wszystkich sieci od 79 zł

2012-03-29 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

30 marca br. sieć komórkowa Play wprowadzi nową ofertę o nazwie Formuła 4.0 z nielimitowanymi połączeniami ze wszystkimi sieciami komórkowymi w ramach jednego abonamentu. Według operatora ofertą może być zainteresowanych 5 milionów jego klientów, którzy płacą ponad 80 zł na miesiąc.

Formuła 4.0 w Play - nielimitowane połączenia do wszystkich sieci od 79 zł

W ofercie Formuła 4.0 bez telefonu klient przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy otrzymuje za 79 zł miesięcznie nielimitowane połączenia oraz SMS/MMS do sieci Play, Plus, Orange i T-Mobile.

W cenie pierwszego abonamentu przyznawany jest również pakiet 200 MB na transmisję danych, po którego wykorzystaniu nie są naliczane dodatkowe opłaty, ale spada prędkość transmisji. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

Natomiast w cenie 99 zł miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane połączenia i SMS/MMS ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz pakiet 2GB do wykorzystania na transmisję internetową.

Formuła 4.0 "super promocja"
dostępna dla klientów przenoszących numer z
abonamentu od innych operatorów oraz dla abonentów przedłużających umowę
 

Formuła 4.0 "standardowa promocja"
dostępna dla wszystkich, których nie obejmuje "super promocja"
(klienci przenoszący numer z karty od innych operatorów, abonenci, użytkownicy Play, nowi klienci)

Pakiety dodatkowe


W ofercie Formuła 4.0 z telefonem Play wprowadza nielimitowane połączenia i SMS/MMS z użytkownikami sieci Play, Plus, Orange i T-Mobile w ramach stałej opłaty abonamentowej wynoszącej 99 zł, 139 zł lub 159 zł.

W taryfach 139 zł i 159 zł użytkownik otrzymuje pakiet 2GB miesięcznie do wykorzystania na transmisję internetową. W taryfie 99 zł w pierwszym miesiącu abonent otrzymuje bezpłatnie pakiet 200 MB, a w kolejnych miesiącach koszt pakietu wynosi 7 zł. Po wykorzystaniu pakietu danych dodatkowe opłaty nie są naliczane, ale prędkość transmisji ulega zmniejszeniu. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

W ramach oferty Formuła 4.0 SuperSmartfon w cenie 1 zł dostępne są telefony Nokia Lumia 800 oraz Samsung Galaxy S II.

Formuła 4.0 "super promocja"
dostępna dla klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów oraz dla abonentów przedłużających umowę (promocja z 2 GB SuperSmartfonem (159) jest dostępna także dla abonentów z umową na czas określony)


Formuła 4.0 "standardowa promocja"
dostępna dla wszystkich, których nie obejmuje "super promocja" (klienci przenoszący numer z karty od innych operatorów, abonenci, użytkownicy Play, nowi klienci)

Dla taryf z obligatoryjnym pakietem danych Play wprowadza także darmową usługę Free Zone, która zastępuje usługę Pakiet Społecznościowy i zapewnia nieograniczony dostęp do komponentów własnych (bez elementów reklamowych i linków zewnętrznych) portali Facebook.com, NK.pl, Linkedin.com, Goldenline.pl, Onet.pl (z wyłączeniem serwisu Onet.VOD), Zumi.pl i Sympatia.pl. Produkt jest dostępny jako usługa dodana, włączana i wyłączana na żądanie klienta, w dowolnym momencie trwania umowy.

Usługa Free Zone jest przeznaczona tylko dla abonentów posiadających konstrukcję promocji typu All Inclusive oraz Formuła 4.0, w których klienci posiadają obligatoryjnie włączony pakiet danych przez cały okres trwania umowy. Dotychczasowi klienci typu All Inclusive mają możliwość włączenia usługi, a w tym czasie ich usługa Pakiet Społecznościowy zostanie uśpiona i przywrócona w momencie rezygnacji z Free Zone.

Usługa Free Zone nie jest dostępna dla klientów Play Online.

Autor: km

Wiecej informacji: Formuła 4.0, Play

Komentarze (7) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia