WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Kobiety w branży PR słabiej wynagradzane niż mężczyźni, mniej pewnie proszą o podwyżkę i awans

Garden of Words na dziesięciolecie istnienia tworzy grupę i rozszerza profil działania

2018-03-06 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja public relations Garden of Words, specjalizująca się w komunikacji do kobiet, od początku marca działa jako grupa. Składa się z trzech spółek - Garden of Words, 2B Up Consulting oraz Great Minds. Wszystkimi zarządza Iwona Michalczyk.

Iwona Michalczyk Iwona Michalczyk

Garden of Words 10 lat temu założyły Katarzyna Pawlikowska i Aleksandra Nieściuszko-Bujnicka. Od początku działalności firma specjalizuje się w komunikacji do kobiet, brand PR oraz inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma rozszerza profil działalności na kolejne obszary, w tym employer branding, organizację eventów, influencer marketingu oraz komunikacji marek IT.

- Mamy umiejętność strategicznego myślenia, doświadczenie, warsztat i odwagę działania. Wciąż rozszerzamy nasze kompetencje i wiedzę. Chętnie i systematycznie się nią dzielimy poprzez m.in. uczestnictwo i partnerstwo w międzynarodowych wydarzeniach branżowych, takich jak kongres The Marketing to Women i Marketing to Moms w Nowym Jorku - mówi Katarzyna Pawlikowska, współzałożycielka Garden of Words.

Od początku marca tego roku firma działa pod nazwą Garden of Words Group, którą tworzą trzy wyodrębnione spółki: Garden of Words, 2B Up Consulting oraz Great Minds.

- Rozwój i co za tym idzie, inauguracja działalności 2B UP Consulting oraz Great Minds to efekt naszej błyskawicznej odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku. W 2018 roku w ramach działalności grupy, planujemy rozwijać nasze usługi na kolejnych polach, w tym realizując projekty z zakresu employer brandingu czy dla branży IT. W tym roku rozwijamy również swoją ofertę w zakresie influencer marketingu - dodaje Iwona Michalczyk.

W Garden of Words Group pracuje obecnie 45 osób. Garden of Words realizuje projekty z zakresu komunikacji marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem projektów adresowanych do kobiet, PR i CSR.  2B UP Consulting specjalizuje się w projektach B2B, komunikacji korporacyjnej i employer brandingu. Agencja Great Minds odpowiada z kolei za kompleksowe działania z zakresu strategii marketingowych i kreacji, organizacji eventów, social mediów oraz influencer marketingu.

Cała Grupa Garden of Words obsługuje obecnie ponad 20 klientów: Garden of Words współpracuje między innymi z: Tesco Polska, Ikea Retail, Avon, 2B Up Consulting współpracuje z klientami takimi jak: Electrolux Poland, Sparkbit, a Great Minds ze Związkiem Producentów Cukru w Polsce, Społecznym Instytutem Wydawniczym Znak czy Fundacją Orange.

Autor: jd

Wiecej informacji: Garden of Words Group, Garden of Words, 2B Up Consulting, Great Minds, Katarzyna Pawlikowska, Iwona Michalczyk

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia